Recenzje
Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Recenzje

Andrzej Piaseczny - Akustycznie

Poprzednia 1 Następna
Brak mi słów, by wyrazić wszystkie emocje, które mi towarzyszyły podczas koncertu. Andrzej Piaseczny jest znakomitym wokalistą i potrafi swobodnie nawiązać kontakt z publicznością. To był mój trzeci koncert tego Artysty, za każdym razem odkrywam Go na nowo ❤️❤️❤️
Koncert kameralny, w bardzo miłej atmosferze i w pięknym wnętrzu.
Koncert był wyjątkowy, bardzo emocjonalny a to za sprawą nietypowego wokalisty. Świetny kontakt z publicznością
Andrzej Piazeczny jak zawsze rewelacja. Natomiast miejsce porazka.Slaba widocznosc, ludzie zaslaniali sobie nawzajem.
Super koncert, Pan Andrzej stworzony do tego by być na scenie ;) szkoda tylko że po koncercie nie można było otrzymać autografu.
Koncert przyjemny , ogólnie polecam, jednak z małym zastrzeżeniem zdecydowanie za duzo wywodów miedzy utworami , czasami czułam sie jak bym zakupiła bilet na kabaret a nie na koncert .
Wspaniały, ciepły koncert. "Piasek" swoją poetycką umiejętnością komunikowania się z publicznością stworzył niesamowitą atmosferę.
Było świetnie jak zwykle 😀
Koncert zaliczam do udanych , minus dla akustyka nie podołał zadaniu
Jak już ktoś napisał. Artysta sam siebie broni - talent, elokwencja, wysoka kultura. Na takie koncerty chce się chodzić. Było i coś starego i coś nowego i coś skradzionego. Czuję jednak mały niedosyt.....
Cudowny koncert, piękne aranżacje, pogaduszki Artysty i urocza pomyłeczka w tekście. Każdy koncert to nowe zauroczenie tak Artystą jak i jego kontaktem z publicznością!!
Andrzej jak zawsze rewelacja, koncert super....czekam na kolejne
Prawdziwa uczta dla duszy :) Cudny koncert. Andrzej śpiewał pięknie, czarował publiczność anegdotami, lekko momentami nostalgicznie bez zadęcia . muzycy z pierwszej ligi. Gorąco polecam.
Fantastyczny koncert , idealne zestawienie cudownego głosu, dźwięku i sali z charakterystycznym półmrokiem i dymem w powietrzu . Cudownie
Poprzednia 1 Następna