Recenzje
Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

Recenzje

Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu - Sebastian Riedel & Cree

1
Koncert wspaniały, atmosfera niesamowita i czuję niedosyt 😊
Koncert super. Jak będę miał okazję to poszedł bym raz jeszcze.
Koncert i atmosfera extra!!!
Zakupiłem bilety na prezent dla fanów Dżemu. Okazało się, że zespół zagrał dość dużo swoich utworów. Niepotrzebnie. Jak ktoś chciałby posłuchać materiału Cree to kupiłby bilet na ich koncert. Nazwa Koncert "Wspomnienie o Ryszardzie Riedlu" trochę wprowadziła w błąd.
Byłam pod ogromnym wrażeniem koncertu. Tylko nie pasowało mi miejsce koncertu do rodzaju muzyki, ale przecież to było wspomnienie o Ryśku więc szacunek do jego osoby musi być.
Super koncert,świetna atmosfera
Dali radę.Zdecydowanie.
Rewelacyjny koncert, super atmosfera,nagłośnienie pierwszą klasa!!!
Świetny występ!!! Zespół Cree zrobił na mnie mega wrażenie, a sam Sebastian posiada niesamowicie podobny głos do ojca. Jeżeli następnym razem będą w Szczecinie to ja już rezerwuje bilety :D Ich twórczość równie piękna jak Ryśka. Polecam serdecznie!!!
Super koncert, wspaniała atmosfera. Piosenki Dżemu w wykonaniu Sebastiana są bardzo „Ryśkowe”: podobna barwa głosu, intonacja. Polecam koncert, nie będziecie zawiedzeni. A płyta Cree zakupiona, bo to też świetna muza.
Najlepszy koncert na jakim byłem. Dopracowane efekty świetlne i dobrze nagłośniony. Widoczny pełny profesjonalizm ekipy Cree oraz ekipy z Filharmonii... 5/5 gwiazdek. Super, naprawdę polecam...
Wspaniały koncert ! Niesamowite wrażenia ! Po prostu Riedel !
Było rewelacyjnie🤩🤩🤩
Super tyko godzina troszkę za wczesna.
Koncert rewelacyjny! Jestem pod dużym wrażeniem.
Genialny występ :) dzięki za wspaniały wieczór
1