Recenzje
Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Recenzje

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

1
Królowa jest jedna i to własnie Irena Santor wspaniały koncert wszystko wspaniałe
Wspaniala artystka, kobieta, po prostu Gwiazda. Bardzo milo wspominac. Wzruszajace wspomnienia az do lez. Cudowny koncert.
Bardzo miłe przeżycie, dziękuję!
Piękny, niezapomniany koncert. Cieszę się, że mogłam to przeżyć.
Wspaniały koncert , Pani Irena niesamowita osoba z ogromną klasą , pięknym głosem i urokiem osobistym. Niesamowity wieczór . Pani Ireno dziękuje za wspomnienia i repertuar , ukłony dla muzyków POPROSZĘ CZĘŚCIEJ I WIĘCEJ :-)
Wspaniały występ.
Piękny koncert, doskonały zespół muzyczny, Pani Santor - głos już może nie ten, co wiele lat temu, ale świetny kontakt z publicznością, zaskoczyła wieloma nowymi piosenkami - pełne refleksji teksy i piękne melodie.
Piękne sentymentalne spotkanie.Wielka artystka i klasa. Cudownie że mogłam w takim miejscu jak Filharmonia pobyć z Mamą i sprawić jej taką duchową przyjemność.Pani Irena ze swoim życiowym optymizmem pozostanie w naszych sercach.
Niesamowity koncert i zjawiskowa Pani Irena Santor. Wielka klasa, charyzma i nieprawdopodobna kultura sceniczna. Zawsze było moim marzeniem oglądać Pierwsza Damę Polskiej Piosenki na żywo, no i się spelnilo. Brawo, Brawo i jeszcze raz brawo!!!!!!!!!!
piekny koncert, mnostwo wspomnien.
Koncert super - Pani Irena Santor wspaniała , muzycy towarzyszący super.
1