Recenzje
Raz Dwa Trzy - Młynarski

Recenzje

Raz Dwa Trzy - Młynarski

1
Koncert świetny, aranżacja i wykonanie brawurowe. A przy tym interesujące i zgrabne wypowiedzi p. Adama Nowaka. Organizacja koncertu na 5.
Koncert pierwsza klasa, wszyscy zadowoleni
wspaniały występ, fantastyczna atmosfera :) i niesamowica muzyka :)
Muzyka tak dla duszy jak dla ucha, Panowie nieustannie zachwycają 😊 koncert cudowny, mógłby jedynie trwać dłużej 😉
Byłam drugi raz na tym koncercie. Znakomity, wspaniały. To właściwie cały spektakl słowno-muzyczny. Polecam
wspaniały koncert,momentami wzruszający,brawurowe wykonanie piosenki Moskwa -Odessa.-dziękujemy
Koncert OK, ale kiepskie nagłośnienie.
Wspaniały koncert! Spotkanie dwóch mistrzów: Pana Wojciecha Młynarskiego i Pana Adama Nowaka. Aż żal było wychodzić po koncercie, bo chciałoby się jeszcze i jeszcze...
Nagłośnienie było kiepskie i popsuło wrażenia - wysokie tony nagłośnione za bardzo, przez co np. trąbka, akordeon, czy talerze były momentami nieprzyjemnie głośne. Do tego wokale były średno nagłośnione, ciężko było przez dudnienie rozróżnić czasem słowa. A poza tym zespół jak zwykle świetny, wszyscy w dobrej formie.
Koncert bardzo udany, świetny kontakt z publicznością, finezja, dowcip, kultura. Siła słowa tekstów Młynarskiego w połączeniu z ciekawymi aranżacjami dała znakomity efekt. Refleksyjny, mądry koncert.
Klasa sama w sobie, Adaś Nowak i spółka + Młynarski... Nawet mieli ochotę podpisywać płyty po koncercie i robić sobie zdjęcia z fanami. Odnowione NCK, bardzo przyjemna sala.
Piękny wieczór.. wspólny wieczór w przedziale wiekowym 27 -54 i wszyscy zadowoleni. Teksty Mistrza, głos mistrzowski i muzyka pełna profesja z fantazją i oczkiem do widzów. Gorąco polecam. AAAA i NCK wypełniał.e.m
GENIALNY KONCERT - teksty Wojciecha Mlynarskiego w nowej muzycznej odslonie muzycznej wspaniałej aranzacji RAZ DWA TRZY. Teraz to prawdziwa muzyczna perełka . Kto nie slyszał zachęcam do pójścia na ten koncert.
Koncert był fantastyczny, każdy ko ncert tego zespołu można podsumować stwierdzeniem--dla takich chwil warto żyć
1