Recenzje
Boeing, Boeing NT

Recenzje

Boeing, Boeing NT

1
Wspaniały występ. Rewelacyjni aktorzy. :) Gorąco polecam.
Sztuka bardzo dobrze zagrana. Uśmieliśmy się do łez. Polecam.
Super zabawa. Wszystko dopracowane i zgrane. Bardzo polecam!
Super spektakl i świetna opieka dla dzieci Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni ;D
Super sztuka, a także rewelacyjna gra aktorska. Poleciłbym każdemu.
Bardzo dobra adaptacja świetnej sztuki w przekładzie z polskimi dodatkami. Dowcipne dialogi i znane przeboje disco polo (trafione) Minimalistyczna, ale funkcjonalna i przyjemna dla oka scenografia. No i najważniejsza brawurowa gra aktorska. Wysiłek zasługujący na owacje na stojąco.
Mistrzowski spektakl....
Witam! Ciężko o obiektywną opinię, Z uwagi na emocje wywołane przez to wydarzenie. Ból brzucha i szczęki, płacz i hiperwentylacja- A to wszystko że śmiechu! Dla mnie - żywe dzieło sztuki! Polecam z całych sił i mogę śmiało przytoczyć- satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy:)
GENUALNY SPEKTAKL!!! Dawno się tak nie śmiałem w teatrze. Sama sztuka bardzo dobra, ale wykonanie i reżyseria wyjątkowa. Kreacja gosposi powala kunsztem komediowym. Fantastyczne jest również namacalne odczuwalny fakt zgrania zespołu aktorskiego i przyjaźni między nimi! Jeżeli chcesz się zrelaksować, pośmiać i przeżyć cis wyjątkowego - wybierz się na Boeing, Boeing :-)
Bardzo fajne i wesołe przedstawienie
Cóż możemy powiedzieć... Boeing ...to naprawdę bardzo ciekawa farsa.Podczs komediowego spektaklu naprawdę można było się dobrze uśmiać i ,,odlecieć,, na wyżyny dobrej zabawy.Teatr opuściliśmy w znakomitym humorze....a towarzysząca niania dla córki i innych dzieci trafiony pomysł.Polecam.Już zamówiliśmy bilety na Pomoc domową.
1