Recenzje
Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

Recenzje

Irena Santor - Jubileusz. Śpiewam, czyli jestem

1 2
Impreza bardzo udana. Wokalistka mimo wieku pracowała bardzo solidnie.
Bardz ładny występ
Bilet na występ Pani Ireny Santor, był prezentem dla mojej Mamy z okazji Dnia Matki. Okazało się że były to strzał w 10-tkę, po koncercie moja Mama , nie kryła zadowolenia , a uśmiech długo gościł na Jej twarzy. Cytuję "To był przepiękny koncert , Pani Irena ma klasę, niepowtarzalną i rzadko już spotykaną klasę. Bardzo mi się podobało ,wielkie dzięki" -to są słowa mojej 76- letniej Mamy. Dlatego , bardzo dziękujemy i pozdrawiamy Panią Irenę Santor i organizatorów tego koncertu.
Piękny koncert. Takich piosenkarzy słucha się z nostalgią :-)
Sprawnie i tak jak powinno być!!!!
Miłe spotkanie z Panią Santor. Nostalgicznie, momentami zabawnie, warte zobaczenia.
Klasa sama w sobie!
Występ był bardzo przyjemny i przypominający dawne lata świetności Ireny Santor.Brakowało mi jedynie większej ilości starych piosenek a miała ich bardzo dużo.Ogólnie jestem zadowolony z występu.
extra !!!
Polecam! Piękny koncert. Artystka dużego formatu.
Cudowne wspomnienia, niezapomniane emocje
Krysia i Hela 27.05.2019 09:07
Klasa, kultura, dystynkcja, mądrość życiowa, werwa, mogłabym wymieniać... Dla mnie miarą czy widowisko jest udane jest moje wzruszenie. Wyłam jak bóbr. Dziękuję p. Ireno, jest Pani niesamowitą osobowością.
Piękny, sentymentalny koncert. Ciepła osoba, podbudowała mnie swoimi refleksjami i piosenkami.
Występ cudowny, pani Irena to naprawdę wspaniała piosenkarka,polecam wszystkim którzy nie byli na występie pani Ireny
Piękny koncert, bardzo wzruszający👍
Artystka nadal w wielkiej formie, nadal ze świetnie wyszkolonym głosem, ponadczasowa. A towarzyszący jej zespół to z kolei smaczna ekipa, momentami jazzująca, momentami liryczna, ale zawsze dobra. Warto posłuchać.
Super koncert,super publiczność,extra wydarzenie. Pani Irena dała nam prawie 2 godziny radości. Były wspomnienia,przeboje i nowości. Świetna oprawa muzyczna brawa dla zespołu. Rybnicka publiczność też stanęła na wysokości zadania. Dziękujemy.
Klasa i profesjonalizm Gwiazdy na najwyższym poziomie. Cudowny koncert !!!! Bardzo dobre nagłośnienie , także był to jeden z lepszych koncertów na jakich ostanio byłam. Miły powrót do czasów muzyki z klasą ! Polecam bardzo !!!
Cudowny koncert. Moja mama była zachwycona 🙂
Piekny mocny głos. Niesamowity urok. Klasa sama w sobie!
1 2