spektakl
20 lat po Metrze - musical

spektakl

20 lat po Metrze - musical

 
20 lat po Metrze - musical - Bilety na spektakl teatralny

20 lat po Metrze - musical - Bydgoszcz Kinoteatr Adria | Bilety na spektakl teatralny

20 lat po Metrze to nowy, polski musical. Sam tytuł sugeruje trochę nawiązanie do kultowej produkcji sprzed lat. Jednak jest to zupełnie nowa historia osadzona w dzisiejszych realiach. Wielowątkowa fabuła nie pozwala widzowi się nudzić. Przeplatające się wzajemnie intryga z miłością i współczesny show biznes z całkiem wydawało by się przyziemnymi sprawami jak przyjaźń, czy problemy dnia codziennego ,sprawiają, że emocje wśród widowni wahają się od złości, przez wybuchy śmiechu , po łzy.
Świetne kreacje aktorskie wokalistów młodego pokolenia jak Zuzanna Kalicka, Mariusz Kamiński czy Krzysztof Zięcina wiernie oddają zamysł reżysera. Całość tej nietuzinkowej produkcji dopełnia świetna muzyka, która jest mieszanką typowych melodyjnych piosenek musicalowych ale również nowych, współczesnych brzmień elektronicznych.
"20 lat po Metrze" to musical, który wywołuje niepohamowany śmiech ale także skłania do głębokiej refleksji.
Jest zagadkowy ,wręcz tajemniczy i trzyma widza w napięciu aż do ostatniej minuty. Według wielu krytyków jest to najlepsza premiera muzyczna tego roku na polskiej scenie artystycznej. To trzeba zobaczyć !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

 

Recenzje

Brak recenzji

Polecane