spektakl
20 lat po metrze - musical

spektakl

20 lat po metrze - musical

20 lat po metrze - musical - Bilety na spektakl teatralny

20 lat po metrze - musical - Lublin | Kupuj Bilety Online

20 lat po metrze, to nowy bijący rekordy popularności, polski musical. Nie sugerujmy się tytułem,bo nie jest to nawiązanie do kultowej produkcji sprzed lat. Jest to zupełnie nowa historia osadzona w dzisiejszych realiach. Wielowątkowa i ponadczasowa fabuła nie pozwala widzowi się nudzić. Przeplatające się wzajemnie intryga z miłością i współczesny show biznes z całkiem wydawało by się przyziemnymi sprawami jak przyjaźń, czy problemy dnia codziennego, sprawiają, że emocje wśród widowni wahają się od złości, przez wybuchy śmiechu, po łzy.

Świetne kreacje aktorskie wokalistów młodego pokolenia jak Zuzanna Kalicka, Mariusz Kamiński czy Krzysztof Zięcina wiernie oddają zamysł reżysera. Całość tej nietuzinkowej produkcji dopełnia świetna muzyka, która jest mieszanką typowych melodyjnych piosenek musicalowych ale również nowych, współczesnych brzmień elektronicznych. "20 lat po metrze" to musical, który wywołuje niepohamowany śmiech ale także skłania do głębokiej refleksji. Jest zagadkowy, wręcz tajemniczy i trzyma widza w napięciu aż do ostatniej minuty. Według wielu krytyków jest to najlepsza premiera muzyczna tego roku na polskiej scenie artystycznej. To trzeba zobaczyć !!!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Nie podobało mi się. Musical nie powinien nazywać się w ten sposób gdyż niepotrzebnie budzi skojarzenia z musicalem "METRO". Nie ma z nim nic wspólnego: ani choreografii ani piosenek ani fabuły ani muzyki ani świateł, nic... Jest smutny z pozytywnym zakończeniem. Nieciekawy.... Nie polecam
Nie wiem jak było w innych miastach, ale Bydgoszcz się zakochała w tym musicalu . Przepiękne libretto ,prześliczny glos głónej wokalistki . Jednym słowem uczta dla ducha . Polecam nie tylko dla koneserów tego typu spektakli . To przedstawienie warto zobaczyć Pięć gwiazdek.
Bardzo ciekawie zrealizowany pomysł na musical. Fabuła interesująca ,czasem nawet wzruszająca . Piękna oprawa światłem .Miło spędzony czas . Polecam
Krzysztof 07.10.2019 15:28
Jedna uwaga ,nagłośnienie . Muzyka nie była podkładem dla śpiewających , była za głośna ,zagłuszała śpiewających .
Zadowolona 06.10.2019 09:34
Bardzo średnia rozrywka. Mało błyskotliwa intryga, średnia muzyka - tylko kilka piosenek wpadających w ucho. Fatalne nagłośnienie. Artyści w większości nieumiejący śpiewać, fałsz było słychać w każdej prawie piosence. Jedyny plus to balet. Naprawdę ciekawe aranżacje i wykonanie. Proponuję usunąć tekst i aktorów-amatorów, a w zamian dodać kilka scen baletu i z pewnością nikt nie będzie się wstydził ani nudził.
Niestety nie mogę polecić tego musicalu. Żenujące problemy techniczne (np wyłączenie mikrofonu w trakcie piosenki, słaba jakość dźwięku, wyświetlające się na monitorach napisy programowe), słabe wykonanie, dziwna fabuła to jedynie niektóre z powodów dlaczego. Chwytliwy był niestety tylko tytuł, który praktycznie w niczym nie nawiązywał do musicalu sprzed lat. Zdecydowanie zmarnowany wieczór i pieniądze (wcale nie małe). Nie polecam.
Niestety bawiliśmy się średnio, znudziła nas opowiadania historia, mało zabawna i mocno przewidywalna... Oczywiście doceniamy wkład pracy aktorów ale mimo wszystko jeszcze raz bym na to nie poszła...

Polecane

Lublin inne wydarzenia