Akt równoległy - Bilety na spektakl teatralny

Perfekcyjny pomysł na spędzenie pikantnego weekendu bez małżeńskiej rutyny.
Mały hotelik na peryferiach, do którego nie trafi z pewnością nikt znajomy.
Przytulny pokoik, zmrożony szampan, rozpaleni namiętnością młodzi kochankowie…
A jednak cały misterny plan niespodziewanie zaczyna się sypać mimo rozpaczliwych wysiłków ekscentrycznego recepcjonisty. Jak zakończy się ta hotelowa historia?
Komu pierwszemu zabraknie pomysłów na „słodkie kłamstewka”?
Przekonajcie się Państwo sami!

PREMIERA LISTOPAD 2019

Reżyseria Olaf Lubaszenko

Przekład Emilia Miłkowska

Kostiumy Tomasz Jacyków

Scenografia Dorota Banasik

Opracowanie muzyczne Agnieszka Putkiewicz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Grójec

02.12.2021, 19:00 Grójecki Ośrodek Kultury
WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje i opinie: Akt równoległy

Tekst dobry, sam w sobie by się obronił. Rozrywka, z gatunku tych niewymagających. Niestety górami lodowymi tego Titanica okazała się gra aktorska. O ile Ferris (Władysław Grzywna) oraz Sally (Magdalena Wróbel) względnie trzymali poziom, o tyle pozostała trójka (Kazik Mazur, Krzysztof Chodorowski, Katarzyna Maciąg) konsekwentnie od pierwszych dialogów ciągnęła ten statek w dół. Nie lubię pisać takich opinii, niestety tutaj... cóż. Miała być komedia, zrobił się dramat.
Najgorszy spektakl na jakim byliśmy !
Super przedstawienie
Dobrze zrealizowane przedstawienie. Komedia pełna humoru słownego i sytuacyjnego. Lekka i odprężająca.
Agnieszka 03.02.2020 15:44
Dobra zabawa, świetna gra aktorów. Historyjka może zbyt mocno przesadzona i za dużo zbiegu okoliczności, ale mająca na pewno wiele z życia. Można się pośmiać i oderwać od codziennych obowiązków. Organizacja również bez zastrzeżeń. Gratuluję.
Super rozrywka. Obsada 5 gwiazdek.
linkworld 03.02.2020 10:15
Zdecydowanie bez zachwytu. Fabuła przewidywalna od pierwsze sceny, dialogi nie za szczególnie zabawne. Więc lekkie rozczarowanie.
Agnieshka 03.02.2020 08:30
Aktorzy świetnie wycisnęli z tego anglosaskiego tekstu nieco kolorytu pasującego do okazji (Sylwester) i miejsca/gustu publiki (Polska) dodając miłe zakończenie pasujące do wieczoru. Humor przedstawienia oscyluje między sitcomem (w tych miejscach brakowało szyldu "śmiejemy się" lub gromkich podśmiewek zza sceny) a lekkim skandalizowaniem - wnioskując po reakcjach publiczności większość znajdywała pasujące kąski. Dla wszystkich zbyt mocno mocujących się z geo-rzeczywistością na co dzień - akt jest naprawdę równoległy: zabiera na inne tory (no a raczej... wody), pozwalając odsapnąć w błogim bąblu rozrywki.
Spektakl sprawnie zrealizowany. Dużo humoru słownego i sytuacyjnego. Gra aktorska na wysokim poziomie. Lekka i przyjemna w odbiorze komedia pomyłek. Zachęcam do obejrzenia tych wszystkich, którzy chcą zapomnieć o troskach dnia codziennego i z uśmiechem zacząć kolejny rok.
Spektakl dość głupi, więc nie interesujący. Grany z konieczną przesadą aktorską - mógłby być momentami zabawny dla widza na niezłym rauszu. Parę dowcipów słyszanych ze sceny nie może zmienić oceny wydarzenia.

Polecane z kategorii spektakl