spektakl

,,Baba Dżaga'' - spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Baza

spektakl

,,Baba Dżaga'' - spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Baza

,,Baba Dżaga'' - spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Baza - Bilety na spektakl teatralny

,,Baba Dżaga'' - spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Baza | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

,,Baba Dżaga'' - spektakl teatralny dla dzieci w wykonaniu Teatru Baza.

Spektakl dla dzieci w wieku 4 - 12 lat.

Jest to współczesna historia autorstwa Marcina Pałasza, oparta na bajce „Jaś i Małgosia" Braci Grimm. Wędrując przez las rodzeństwo Jaś i Gosia trafiają do domku Baby Jagi. Zostają złapani przez starą Wiedźmę. Dzieci boją się, że kobieta nie ma wcale w stosunku do nich dobrych zamiarów. Baba Jaga nie lubi ludzi, bo uważa, że nikt jej nie lubi i wszyscy się jej boją. Dzieci namawiają staruszkę, żeby się zmieniła, przekonują ją, że jest wyjątkowa. Baba Jaga próbuje swoich sił jako artysta malarz, modelka, piosenkarka. W końcu znajdują dla Baby Jagi zajęcie. Będzie rapowała. Uczą ją tańczyć, wymyślają piosenkę i pseudonim artystyczny – Baba Dżaga. Bajka jest napisana współczesnym językiem. Pełna humoru opowieść jest bardzo popularna wśród dzieci. Historia ta uczy młodych widzów, żeby w każdym człowieku dostrzegać dobre i piękne rzeczy. Każdy zasługuje na szanse i odnalezienie swojej drogi w życiu. Spektakl stworzony w interaktywnej formie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Wspaniała atmostera zbudowana przez aktorów. Duzo.radosci ,zaangazowania .zaciekawienia u młodych widzów wywowal spektakl... Bardzo sie sie nam podobalo.
Bardzo wesołe przedstawienie dzieci chętnie uczestniczą w nim razem z występującymi 45 min wesołej zabawy polecam!
nowoczesna adaptacja starej bajki
super zabawa dla całej rodziny
Przedstawienie było doskonałe. Przekaż przedstawienia trafiony w 10. Gra aktorska młodych aktorów profesjonalna. Bardzo dobra akustyka sali i wentylacja. Zostałam miło zaskoczona.

Polecane