spektakl

Boeing, Boeing NT

spektakl

Boeing, Boeing NT

Boeing, Boeing NT - Bilety na spektakl teatralny

Boeing, Boeing NT - Słupsk Nowy Teatr im. Witkacego w Słupsku Duża Scena | Kupuj Bilety Online

Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza w nowym przekładzie i adaptacji niezrównanego Bartosza Wierzbięty, który genialnie spolszczył „Shreka”!

Maks nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech niewiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess, pewnego dnia się nie pokryje… Miłosny czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia, tym bardziej komplikujący akcję, im bardziej starają się ją rozplątać.

Sztuka wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową nagrodąTony Award, bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Słupsk

Recenzje

Wspaniały występ. Rewelacyjni aktorzy. :) Gorąco polecam.
Polecam bardzo. Na początku myślałam,że będę sie nudzić. Jednak kiedy komedia sie rozkręciła to swietnie sie bawiliśmy. Szczególnie dziękujemy Nadii i Pawełowi za cudowny wieczór. Byli najlepsi :) Amerykanka tez dala rade Pozdrawiamy
Występ świetny. Dawno się tak nie bawiliśmy. Brawo.
Fajny spektakl, dobra zabawa, Piękne Panie - ubawiłem się.
Sztuka bardzo dobrze zagrana. Uśmieliśmy się do łez. Polecam.
Świetny spektakl, polecam!
Rewelacyjny spektakl, rewelacyjni aktorzy!!! Polecam gorąco!!!
C U D O W N E ❤️
Super!Świetna komedia a aktorstwo na wysokim poziomie. Polecam
Spektakl rewelacja,super gra aktorska.Mały minus za niewygodne fotele.
Spektakl rewelacyjny. Pani Hania jest genialną aktorką. Polecam
O zapotrzebowaniu na śmiech świadczyła pełna sala, mimo, że sztuka grana jest już jakiś czas. Zwyczajnie zabawną treść wzbogaciło fantastyczne aktorstwo. Jedynym minusem imprezy były... teatralne fotele. Zapraszamy projektanta i wykonawców do zajęcia miejsc, może będzie im wygodnie, bo my oprócz dobrego humoru wynieśliśmy ze spektaklu siniaki na kolanach.
Nie żałuję, że obejrzałam, super przedstawienie i aktorzy, gratuluję
Super zabawa. Wszystko dopracowane i zgrane. Bardzo polecam!
Super spektakl i świetna opieka dla dzieci Wszyscy wróciliśmy bardzo zadowoleni ;D
Super sztuka, a także rewelacyjna gra aktorska. Poleciłbym każdemu.
Bardzo dobra adaptacja świetnej sztuki w przekładzie z polskimi dodatkami. Dowcipne dialogi i znane przeboje disco polo (trafione) Minimalistyczna, ale funkcjonalna i przyjemna dla oka scenografia. No i najważniejsza brawurowa gra aktorska. Wysiłek zasługujący na owacje na stojąco.
Mistrzowski spektakl....
Witam! Ciężko o obiektywną opinię, Z uwagi na emocje wywołane przez to wydarzenie. Ból brzucha i szczęki, płacz i hiperwentylacja- A to wszystko że śmiechu! Dla mnie - żywe dzieło sztuki! Polecam z całych sił i mogę śmiało przytoczyć- satysfakcja gwarantowana albo zwrot pieniędzy:)
GENUALNY SPEKTAKL!!! Dawno się tak nie śmiałem w teatrze. Sama sztuka bardzo dobra, ale wykonanie i reżyseria wyjątkowa. Kreacja gosposi powala kunsztem komediowym. Fantastyczne jest również namacalne odczuwalny fakt zgrania zespołu aktorskiego i przyjaźni między nimi! Jeżeli chcesz się zrelaksować, pośmiać i przeżyć cis wyjątkowego - wybierz się na Boeing, Boeing :-)
Bardzo fajne i wesołe przedstawienie
Cóż możemy powiedzieć... Boeing ...to naprawdę bardzo ciekawa farsa.Podczs komediowego spektaklu naprawdę można było się dobrze uśmiać i ,,odlecieć,, na wyżyny dobrej zabawy.Teatr opuściliśmy w znakomitym humorze....a towarzysząca niania dla córki i innych dzieci trafiony pomysł.Polecam.Już zamówiliśmy bilety na Pomoc domową.

Polecane

Słupsk inne wydarzenia