Bożyszcze Kobiet - Bilety na spektakl teatralny

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie - dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny. Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy ale i pewniejszy siebie - każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia.

Występują:
Piotr GĄSOWSKI
Hanna ŚLESZYŃSKA
Anna DERESZOWSKA
Anna MODRZEJEWSKA
Reżyseria Cezary Morawski
Przekład Mira Michałowska
Scenografia Ewa i Andrzej Przybyłowie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

24.04.2022, 16:00 Dom Technika NOT
 KUP BILET
24.04.2022, 19:30 Dom Technika NOT
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Gdańsk

Recenzje i opinie: Bożyszcze Kobiet

Jak dla mnie lekceważenie innych osób. Dzień wcześniej (wieczorem) dostałam z biletyny przypomnienie o wydarzeniu. Przejechałam kawał drogi na spektakl i dowiedziałam się, że został odwołany. Nikt mnie o tym nie powiadomił. Żadnej informacji.
Spektakl nie odbył się o czym dowiedzieliśmy się dopiero przy wejściu. Żadnej informacji wcześniej na maila nie było. O tym, że wyznaczono nowy termin również.
Zabawna i ciekawa sztuka, prawdziwy popis gry aktorskiej. Warto polecić, warto obejrzeć.
Spekatakl wspaniały, proszę o więcej, gra aktorów na bardzo wysokim poziomie. Ostatnio tak się świetnie bawiłam na Klimakterium. Dziękuję za wyśmienitą dawkę dobrego humoru. Pozdrawiam.
Sztuka piękna! Rewelacyjnie odegrane role wspaniałych aktorów. Dereszowska to już w ogóle mistrzyni komedii jak dla mnie. 160 min. śmiechu i dobrej zabawy! Polecam!
Rewelacja! Komizm aktorów na najwyższym poziomie! Polecam!
Spektakl na poziomie dobrego humoru. Gąsowski i Dereszyńska wystrzałowi - powinni być na finał. Śleszyńska - zawód.
Przedstawienie bardzo się nam podobało.Dzięki za sprowadzenie takiej sztuki do Bydgoszczy.
zbirac 08.10.2013 16:18
Fantastyczne przedstawienie - ubawiłam się na 102!
Przedstawienie bardzo fajne. Dużo humoru. Rewelacyjny Gąsowski !!!

Polecane z kategorii spektakl