spektakl
Czworo do poprawki

spektakl

Czworo do poprawki

Czworo do poprawki - Bilety na spektakl teatralny

Czworo do poprawki - Gorzów Wielkopolski Teatr im. Juliusza Osterwy | Kupuj Bilety Online

CZWORO DO POPRAWKI to komediodramat o tym, że zawsze jest szansa, by na nowo zakochać się we własnej żonie, albo we własnym mężu.

Spotykają się w pensjonacie: starsze małżeństwo, by podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku oraz pełna emocji i namiętności młoda para, by na łonie natury począć dziecko, które ostatecznie scementuje ich związek. Obie pary mają inne problemy, ale i jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć. Jaki będzie finał tego spotkania? Co wyniknie ze skrzyżowania starego z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej? A młodzi? Może… jak nigdy dotąd?

OBSADA:

LUCY – Katarzyna Herman / Grażyna Wolszczak
OLGIERD – Piotr Machalica / Wojciech Wysocki
EWA – Agnieszka Sienkiewicz / Joanna Osyda
ADAM – Marcin Korcz

AUTOR: Cezary HARASIMOWICZ
REŻYSERIA: Agnieszka BARANOWSKA
SCENOGRAFIA i KOSTIUMY: Ewa GDOWIOK

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Gorzów Wielkopolski

WYPRZEDANE

Recenzje

To był dramat -mało co nie zasnołem, żadej niespodzanki w akcji lub dialogach aktorzy grali na -3, 100% przewidzanej sytacji, nie polecam , nawet raz sie spontanicznie nie zasmiałem, żenada , najlepsze były wstawki na koniec ze wspominień długoletnich małżeństw.
Spektakl super,wesoły ale o niebanalnej treści.Aktorzy spisali się na medal !Naglosnienie bardzo dobre.
Doskonałe dialogi, wyśmienita gra całej czwórki, gorąco polecam, warto!
Fantastyczna sztuka , mogłabym ja oglądać jeszcze kolejne 10 razy i by mi się nie znudziło. Gra aktorska na najwyższym poziomie
MisiiiekOna 29.11.2019 11:39
Jeśli ktoś nie ma nic ciekawszego do roboty można sie wybrać. Jak dla mnie szału nie ma. Gra aktorska Pana Piotra Machalica i Pani Herman ratuje cały spektakl. Więcej dialogu a mniej wulgaryzmu i byloby o wiele lepiej.
Wspaniały spektakl, świetna zabawa. Polecam!!!
Katarzyna 29.11.2019 08:38
super, dowcipnie i inteligentnie, super gra aktorska
Marcin 29.11.2019 08:33
Ciekawe z humorem i dystansem spojrzenie na instytucję małżeństwa, warto zobaczyć!
Robert 26.08.2019 11:01
Gra aktorska na wysokim poziomie. Polecam!
Bardzo dobre przedstawienie. Mile spędzony czas- nie wiadomo kiedy mija 1,5 godz. Świetnie zagrane role. Dużo fajnej bo wypływającej z doświadczeń każdego człowieka żyjącego w hetero związku.
Aniarada 26.05.2019 17:35
Bardzo dobry spektakl. Zabawny , ale dający również do myślenia... Polecam!
rodzice byli zachwyceni
Bardzo mi się podobało.. Świetna sztuka. Bardzo dobra gra aktorska. Ale nie pilecilabym jej osobom bez doświadzczenia małżeńskiego,
super
Super spektakl, śmiałam się do łez, polecamy szczególnie dla małżeństw z różnym stażem 😀 cała prawda jak jest w życiu w niejednym związku 😀👏💐
Świetny spektakl polecam.
Polecamy! Zabawny, lekki i przyjemny spektakl. Bazuje na stereotypach, co jednak nie jest minusem. Chętnie zobaczylibyśmy ciąg dalszy, skończył się tak szybko i niespodziewanie.
Bardzo nam się podobało. Dobra komedia na poziomie.
Super spektakl
Super obsada, fajny podkład muzyczny, zabawne relacje między aktorami, nieoczekiwane zwroty akcji, uczucia rozebrane na czynniki pierwsze, pikantne dialogi ale wszystko ze smakiem. Przezabawny spektakl. Polecam :)
Super spektakl. Gratulacje!
Dobry spektakl. Pani Katarzyna Herman świetna. Pan Piotr Machalica jak na ,,filozofa" przystało bawi stoickim spokojem. Młodsze pokolenie aktorów i ich gra nie ustępują Starszym. Polecam. Do śmiechu i do refleksji jak to w życiu.
Szkoda że nikt nie uprzedził o zmianie obsady. Sztuka w porządku ale widziłam lepsze.
Anastazja_21 29.03.2019 10:45
Niestety nie było pani A. Sienkiewicz. Ale i tak przedstawienie warte zobaczenia.
Wspaniała komedia, świetna gra szczególnie Machalicy i Herman. Dawno się tak dobrze nie bawiliśmy. Polecam gorąco . Dla par w każdym wieku.
Spektakl fenomenalny, fenomenalna gra aktorska na najwyższy poziomie.
Tym, którzy oczekują prawdziwych emocji, mądrych dialogów i dobrze naszkicowanych charakterów, nie mają czego szukać na tym spektaklu. Dobrze zagrana komedia o niczym, trochę zabawnych dialogów i wszechobecne beznadziejne stereotypy.
Spektakl niewątpliwie poruszał temat ważny i aktualny - potrzebę walki o małżeństwo w świecie, w którym, gdy się coś psuje to się to wyrzuca. Gdyby pominąć nieco zbyt wulgarny w moim odczuciu język i niewybredne, ciągle pojawiające się, podteksty seksualne, możnaby wyjść z teatru z pięknymi przemyśleniami, a może z chęcią zmienienia czegoś w swoim małżeństwie - więcej dialogu itp. Ja, choć użyte na samym końcu filmiki z wypowiedziami małżeństw o bardzo długim starzu, do tego kochających się nadal, bardzo mnie wyruszyły, wyszłam ze spektaklu z mieszanymi uczuciami.
Super spektakl, samo życie i mnóstwo smiechu
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Gorzów wielkopolski inne wydarzenia