spektakl

DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY

spektakl

DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY

DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY - Bilety na spektakl teatralny

Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romatyczna dla dorosłych!
Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zamarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.

Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje,a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie!

A może ten spektakl, to właśnieprzepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.

Czas trwania spektaklu: 120 minut.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje DWIE POŁÓWKI POMARAŃCZY

Czas niestracony. Doskonała sztuka jako recepta na dużą dawkę humoru oraz rozrywki. Warto przyjść i poddać się terapii śmiechem.

Polecane z kategorii spektakl