spektakl

Dobry wieczór kawalerski

spektakl

Dobry wieczór kawalerski

Dobry wieczór kawalerski - Bilety na spektakl teatralny

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" to najnowsza odsłona sztuki pokazującej szaleństwo kawalerskiego wieczoru. Podążając za zmieniającymi się trendami i upływającym czasem, twórcy przygotowali spektakl, który ani na chwilę nie zwalnia tempa i zaprasza widzów na dwa akty doskonałej zabawy. Co może się wydarzyć podczas takiego wieczoru? Otóż wydarzyć może się wszystko!

Każdy wieczór kawalerski to niezapomniana impreza! A ta jest wyjątkowa, pełna humoru, przewrotna i nieprzewidywalna. Nasi bohaterowie mają za sobą zaskakujące życiowe doświadczenia z kobietami i wyciągają z nich odmienne wnioski na temat relacji damsko-męskich. Co wyniknie ze skonfrontowania tak różnych punktów widzenia w przeddzień ślubu jednego z nich? Odpowiedź czeka na widzów!

"Dobry Wieczór Kawalerski czyli na drugą nóżkę" bawi słowem, sytuacją i szczerością. Nie brakuje w nim paru chwil na refleksję i krótką zadumę nad tym nad czym zadumać się czasem trzeba. A wszystko to wybornie podane na scenie w formie błyskotliwych dialogów i dynamicznie wyreżyserowanych scen. "Dobry wieczór kawalerski czyli na drugą nóżkę" zaskakuje, relaksuje i co najważniejsze: skutecznie poprawia humor.

Spektakl grany jest w dwóch, zmieniających się obsadach (w jednej obsadzie jest pięciu aktorów). Scenariusz napisała Dorota Truskolaska Alibert, spektakl wyreżyserował Piotr Nowak. Reżyseria: Piotr Nowak Scenariusz: Dorota Truskolaska Alibert

Obsada: (dwie obsady aktorskie): Michał Żurawski, Michał Piela, Tomasz Borkowski, Piotr Nowak, Andrzej Andrzejewski, Waldemar Błaszczyk, Michał Sitarski, Piotr Miazga, Marcin Rogacewicz, Piotr Ligenza

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

01.04.2022, 17:30 Adria Teatr
 KUP BILET
01.04.2022, 20:30 Adria Teatr
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Recenzje i opinie: Dobry wieczór kawalerski

Bardzo udany wieczór.
bardzo "wesołe" przedstawienie - niezapomniane dialogi; wspaniała gra aktorów - POLECAM
Początek nie zapowiadał dobrej zabawy. Jednak już po 20 minutach publiczność zaczęła się rozkręcać . Owacje na stojąco ! Bardzo miły wieczór .
Fajna zabawa, lekko i przyjemnie, gra aktorska super
To był bardzo dobry:)) wieczór kawalerski POLECAM
było super, owacje na stojąco. Brawo Panowie !
Spektakl jest nie wysokiej lotów ale gra aktorska jest ok .Miło spędzony czas można się pośmiać .
Aktorska wisienka, wariaci jakich mało :) super spektakl, czas świetnie spędzony, śmiechu co nie miara
Samo przedstawienie całkiem niezłe, aczkolwiek po komentarzach spodziewałem się więcej. Panowie fajnie grają, cała historia typowo męska, ale panie będą się bawić co najmniej tak samo dobrze jak nie lepiej. Uwaga na przyszłość - sala w Miasto Ogrodów jest przestrona, ma wygodne fotele, ale nie nadaje się na przedstawienia teatralne. Akustyka kuleje, a że niektóre kwestie są wypowiadane w pewien szczególny sposób to widzowie powyżej 12 rzędu mogą nie wyłapać wszystkiego.
Bardzo fajne i zabawne przedstawienie. Super gra aktorska. Polecam
Kapitalna zabawa, świetna gra p.Borkowskiego. ,,Kukuła,, też przyprawił mnie o łzy ze śmiechu. Gorąco polecam!
Wesoło, fajnie,gra aktorska wspaniała
Doskonały, zabawny i prawdziwy :D. Świetna obsada i perfekcyjnie odegrane role.
Spektakl świetny! Gra aktorów fenomenalna:)
Spektakl był rewelacyjny. Niestety prawie ponad połowa widowni była bez masek. Organizator w ogóle tego nie pilnował. Uważam że to skandaliczne w obecnych czasach.
Wygląda na bardzo słabą próbę nawiązania do amerykańskiej komedii o podobnej tematyce 😜. Scenariusz nie porywa gra aktorka i dialogi również. Od znanych nazwisk i ceny biletu wymaga się znacznie więcej.
Najgorszy spektakl na jakim byłam. W ogóle nie był zabawny. Żarty żenujące. Gra aktorska słaba. Bez żadnej fabuły. Najgorzej wydane pieniądze.
Wspaniali aktorzy uratowali ten spektakl ale scenariusz słaby - humor z cyklu: „ale śmiesznie - chłop się za babę przebrał” Mężczyźni walą wódę i gadają o babach.
Polecamy Wszystkim . Można się popłakać ze śmiechu. Mimo banalnej tematyki ,kapitalne widowisko!! Gra aktorska na bardzo wysokim poziomie.
Super się bawiłam przedstawienie lepsze niż niejeden kabaret aktorzy piątka z plusem Pozdrawiam
Albo sala ma słabą akustykę, albo aktorzy byli już wyeksploatowani, na końcu sali nie było słychać wszystkich kwestii
Wspaniale spędzony wieczór w doborowym towarzystwie.
Bardzo dobra gra aktorska. Pierwsza godzina minęła jak 10 minut czyli bawiłam sie wyśmienicie. Pozdrawiam
Było super! Miło spędziłyśmy wieczór z takimi kawalerami😊
Dawno nie byłam na tak DOBRYM przedstawieniu. super zabawa, świetni PANOWIE.
Rewelacja!!! 2 godz wyśmienite zabawy i bólu brzucha ze śmiechu. Polecam.
Bardzo słaba sztuka, a nawet durna. Aktorzy pomimo szmiry grali dobrze. Wiesław Żero.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl