spektakl

Duszek z komina - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

spektakl

Duszek z komina - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

Duszek z komina - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020 - Bilety na spektakl teatralny

Duszek z komina - Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020 | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Duszek z komina - Teatr Nowy Zabrze

Festiwal Teatrów dla Dzieci 2020

To przezabawna, a jednocześnie pełna mądrości historia Duszka, który po stracie domu spotyka dwa Skrzaty – Poziomka i Stokrotka, podążających do przyjaciela – Skrzata Obłoczka. To przypadkowe spotkanie zmieni dotychczasowy sposób myślenia Duszka.

Widząc postępowanie druhów, słuchając i stosując się do ich rad pozna wiele ważnych, życiowych zasad dotyczących m.in. bezinteresownej pomocy innemu, utrzymania czystości, czy też… segregacji śmieci Spektakl przeplatany dużą ilością piosenek i kolorów będzie wspaniałą zabawą nie tylko dla najmłodszych widzów, ale tak naprawdę dla wszystkich, bo choć jest bajką, to zawarte w nim przesłanie dotyczy nas wszystkich, na co dzień walczących z Hasiosławem Śmieciem, Zarazomirem Bakterią i innymi przeciwnikami zdrowego trybu życia. Dużo muzyki, wyraziste postaci i ważny przekaz edukacyjny – „Duszek z komina” to obowiązkowa pozycja dla dzieci i dorosłych! Zapraszamy!

Czas trwania: 1 godz. 40 min. Jedna przerwa

Spektakl dla dzieci od 3 roku życia

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super super super. Trochę zabawne, a jednocześnie mądre i pouczające dialogi. Oprawa bardzo ciekawa dla młodego widza. Fajne dekoracje, fajne piosenki i chyba wszystko fajne.
Bardzo zabawny i pouczający
Wspaniały spektakl dla dzieci Świetna gra aktorska śmieszne stroje Cudna atmosfera i pouczająca treść bajki Dzieci wyszły zachwycone Polecamy i dziękujemy
Super . Pouczające przedstawienie.
Fantastyczna sztuka, pełna piosenek z humorem sprawiła, że moi synowie 5 i 3 lata usmiechali się mimo choroby a piosenki próbowali odtworzyć kilkukrotnie. Było pouczajaco, ciekawie a czasami nawet bardzo groźnie. Super, polecam :)
Fantastyczne muzyczne przedstawienie dla dzieci. Moje córki 5 i 11 lat były zachwycone. Przedstawienie uświadamia dzieciom co naprawdę w życiu jest wazne:przyjaźń, ekologia, zasady ruchu drogowego itp. POLECAM

Polecane