spektakl

Dwie połówki pomarańczy reż. Maria Ciunelis

spektakl

Dwie połówki pomarańczy reż. Maria Ciunelis

Dwie połówki pomarańczy reż. Maria Ciunelis - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Prawdopodobnie najśmieszniejsza komedia romatyczna dla dorosłych!
Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zamarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje,a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie!
A może ten spektakl, to właśnieprzepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla WIELKIEJ MIŁOŚCI zrobi się … WSZYSTKO.
autor: Iga Kownacka
reżyseria: Maria Ciunelis
producent: IMPULSIVE ART Cynthia Kaszyńska
Obsada: Jarosław Boberek, Maria Ciunelis, Aneta Zając, Grażyna Zielińska, Cynthia Kuźniak.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Dwie połówki pomarańczy reż. Maria Ciunelis

Rewelacyjna sztuka. Obsada pierwsza klasa 😍😍😍 Wspaniale wydarzenie, poczucie humoru na najwyższym poziomie 😘😘😘 Mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych spektaklach ❤️❤️❤️
Ania 13.03.2022 11:09
super...po za tym... muzyka z hotelu w sztuce, była za głośna- dialogi i monologi były zagłuszone...
wessla44 11.03.2022 14:17
Ciekawy scenariusz spektaklu.Aktorzy świetni!!! Polecam do obejrzenia aby nieco nabrać dystansu do otaczającej rzeczywistości.👍
beata 11.03.2022 10:21
Cudowne doznania, endorfiny wytworzone. Wieczór zaliczam do udanych ;-)
Pszczółka 10.03.2022 16:11
Świetna sztuka, świetna gra aktorska. Poszłam "w ciemno", nic oprócz tego, że to komedia nie wiedziałam. Baaardzo mi się podobało. Dawno się tak szczerze nie śmiałam :)
Maria 09.03.2022 08:45

Polecane z kategorii spektakl