spektakl

"Dziadek do orzechów"-przedstawienie baletowe Royal Lviv Ballet

spektakl

"Dziadek do orzechów"-przedstawienie baletowe Royal Lviv Ballet

"Dziadek do orzechów"-przedstawienie baletowe Royal Lviv Ballet - Bilety na spektakl teatralny

„Dziadek do orzechów” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet. Spektakl ten poprzez fabułę i cudowną muzykę Piotra Czajkowskiego sprawia, że powracamy do dzieciństwa, marzeń, magii… wprowadza nas w świąteczny nastrój. Wzorzec klasycznego piękna, niezmiennie ujmujący publiczność to również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przenosi nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. Spektakl to podróż do krainy marzeń dla każdego widza.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Dziadek do orzechów"-przedstawienie baletowe Royal Lviv Ballet

Wspaniały występ chociaż na małej scenie żle oświetlonej i ogrzewanej. Świadczy to o dużej profesjonalności uczestników występu którzy pomimo trudności dali z siebie wszystko. Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu.
Balet bardzo mi się podobał, to uczta dla ducha. Tancerze przepiękni, młodzi, wysportowani. Dali z siebie wszystko, a ich pasja i urok udzielił się widowni. Brakowało mi dekoracji z prawdziwego zdarzenia. Trochę szkoda, że w dzisiejszych czasach jeszcze pokazuje się płachtę materiału zamiast prawdziwych rekwizytów. Stroje także nieco ubogie, a w przerwie brakowało kawki. Podniosłabym na wyższy poziom otoczkę całej imprezy, bo cena biletów na to wskazuje. Z poważaniem

Polecane z kategorii spektakl