Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Dzieła wszystkie Szekspira

spektakl

Dzieła wszystkie Szekspira

Dzieła wszystkie Szekspira - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Żartobliwa prezentacja wszystkich 37 dramatów największego dramaturga wszech czasów. Trzech aktorów występuje pod własnymi imionami, bawi publiczność, żonglując cytatami, streszczeniami fabuł i odwołania mi do stereotypowej znajomości Dzieł Szekspira.

W ramach spektaklu: hip-hopowy „Otello”, „Makbet” po góralsku, „Hamlet” w trzyminutowej wersji oraz „Romeo i Julia” grana przez samych mężczyzn. Widzowie są wciągani do akcji, nieustannie prowokowani przez aktorów do wspólnej zabawy. Spektakl od lat cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród publiczności w każdym wieku. Bawi ucząc i uczy bawiąc. Kpi właściwie nie z Szekspira, ale ze schematów kultury masowej, które korzystają z jego twórczości. A to wszystko w oszałamiającym tempie, które nie pozwala się nudzić ani przez chwilę.

Tłumaczenie/ Adaptacja/ Reżyseria: Włodzimierz Kaczkowski

Scenografia: Tomasz Larek

Muzyka: Tomasz Luc

Występują:

I Obsada: Jarosław Domin, Łukasz Matecki, Dariusz Sikorski

II Obsada: Michał Barczak, Kamil Wodka, Michał Węgrzyński

Czas trwania: 110 min

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Nie masz pomysłu na prezent?

Kup voucher na dowolne wydarzenie i podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Dzieła wszystkie Szekspira

Uczta dla duszy, trening dla mieśni twarzy i brzucha, zabawa aktor - widz gwarantowana. 100 % przyjemności z bycia uczestnikiem w tej sztuki. Ta mała świątynia sztuki robi fantastyczną Sztukę.
Izabela Karol 12.09.2022 09:51
Wspaniałe.
H 15.08.2022 15:42
Rewelacyjne przedstawienie, dzięki któremu można odkryć zupełnie inne oblicze Szekspira. Humor dzięki temu wydarzeniu poprawia się nie tylko na chwilę. Szczerze polecam. :-)
Jolanta 18.07.2022 11:30
Spektakl bardzo przyjazny w odbiorze, gra aktorska na dobrym poziomie i choć z początku nie byłem przekonany muszę przyznać, że im dalej w sztukę tym lepiej aktorzy wchodzili w swoje role. Koniec końców sztuka podobała mi się, aczkolwiek uważam że na początku aktorzy nie byli odpowiednio "rozbudzeni"
Szifer 16.02.2020 12:07
W tak zwariowanej i niezbyt radosnej teraźniejszości, były to dwie godziny wspaniałego wytchnienia. Gimnastyka dla ciała (śmiech to najlepsze ćwiczenia na mięśnie brzucha), umysłu (skojarzenia) i ducha (że jeszcze może być śmiesznie bez wulgaryzmów i głupich min). W dodatku wspaniali aktorzy udowodnili, że w nader skromnej dekoracji, trzy osoby zapełniły całą scenę, udowadniając, że można być świetnym szekspirowskim aktorem, nie będąc znanym celebrytą. Polecam z całego serca:)
Jolissimo 29.04.2019 10:09

Pytania i odpowiedzi (FAQ)

 • Uczta dla duszy, trening dla mieśni twarzy i brzucha, zabawa aktor - widz gwarantowana. 100 % przyjemności z bycia uczestnikiem w tej sztuki. Ta mała świątynia sztuki robi fantastyczną Sztukę.

  Izabela Karol 12.09.2022 09:51


 • Wspaniałe.

  H 15.08.2022 15:42


 • Rewelacyjne przedstawienie, dzięki któremu można odkryć zupełnie inne oblicze Szekspira. Humor dzięki temu wydarzeniu poprawia się nie tylko na chwilę. Szczerze polecam. :-)

  Jolanta 18.07.2022 11:30


 • Spektakl bardzo przyjazny w odbiorze, gra aktorska na dobrym poziomie i choć z początku nie byłem przekonany muszę przyznać, że im dalej w sztukę tym lepiej aktorzy wchodzili w swoje role. Koniec końców sztuka podobała mi się, aczkolwiek uważam że na początku aktorzy nie byli odpowiednio "rozbudzeni"

  Szifer 16.02.2020 12:07


 • W tak zwariowanej i niezbyt radosnej teraźniejszości, były to dwie godziny wspaniałego wytchnienia. Gimnastyka dla ciała (śmiech to najlepsze ćwiczenia na mięśnie brzucha), umysłu (skojarzenia) i ducha (że jeszcze może być śmiesznie bez wulgaryzmów i głupich min). W dodatku wspaniali aktorzy udowodnili, że w nader skromnej dekoracji, trzy osoby zapełniły całą scenę, udowadniając, że można być świetnym szekspirowskim aktorem, nie będąc znanym celebrytą. Polecam z całego serca:)

  Jolissimo 29.04.2019 10:09


Polecane z kategorii spektakl