Fantazjana Teatr Tańca Memento | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2021, 2022 - biletyna.pl

spektakl

Fantazjana Teatr Tańca Memento

spektakl

Fantazjana Teatr Tańca Memento

Fantazjana Teatr Tańca Memento - Bilety na spektakl teatralny

Fantazjana” w WCK

W ostatnią niedzielę miesiąca, 31 marca o 16:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza tradycyjnie na Rodzinne Spotkania z Teatrem, w ramach których na wodzisławskiej scenie zaprezentuje się Teatr Prym Art w spektaklu pt. „Fantazjana – niekończąca się historia”.

Spektakl opowiada historię Bastiana, który po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potrafi porozumieć się ze swoim tatą. Pewnego dnia chowa się w księgarni, uciekając przed prześladującymi go starszymi kolegami ze szkoły. Tam znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, której grozi zagłada… Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować świat fantazji…

Na przedstawienie WCK zaprasza w niedzielę, 31 marca o 16:00. Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie placówki. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Brak recenzji

Polecane