Recenzje
Goło i Wesoło

Recenzje

Goło i Wesoło

1 2
Oczywiście - niesamowicie zabawny spektakl. Uśmiałyśmy się, jak zresztą wszyscy na sali, nawet panowie. Dziękuję bardzo - ubawiłyśmy się jak nigdy :)
Jednym słowem - rewelacja. Jeśli nadarzy sie okazja pójdę obejrzeć po raz drugi. Jetstem pod wrażeniem zarówno gry aktorskiej, jak i dystansu występujacych i ogólnej atmosfery. Polecam!
Rewelacja. Odważne chłopaki. Polecam
Spektakl udany, w wiekszosci w drugiej polowie smieszny. Choc niewybitny. Najlepszy aktor - Sapryk 10/10
Zabawa pierwsza klasa.
Super. Bardzo ładny spektakl, dużo zabawy, świetnie spędzony czas.
Warto iść i zobaczyc
Niestety, okoliczności sprawiły, że nie mogliśmy być na tym przedstawieniu. Bardzo mi z tego powodu przykro. Ale na pewno wybiorę się na ten spektakl w innym czasie w innym mieście. Jestem jednak przekonana, że wszyscy bawili się wspaniale.
Pierwszy akt - chciałem wyjść (żona mnie powstrzymała), drugim aktem spektakl się obronił, choć szału nie było
Było super prosimy o więcej
Samo przedstawienie bylo doskonale. Jednak samo miejsce , a dokładnie siedzenia były fatalne. Miejsca nie były numerowane. Krzesła twarde i bardzo nie wygodne. Płaskie położenie krzeseł sprawiało , ze widoczność sceny była fatalna.
Gosia 24.09.2018 11:31
Dziękuję bardzo świetnie się bawiłam, jedyne co to spodziewałam się aktorów którzy byli na plakacie szkoda.....
Bardzo mile spędzony wieczór. Polecam jeśli ktoś lubi się śmiać.
Super zabawa, można popłakać się ze śmiechu.
spektakl fantastyczny, z przeznaczeniem głownie dla kobiet.
Było super ...no może nie musieli pokazywać wszystkiego ale ogólnie mega wesoło. Adamonis fenomenalny.Brawo!!!
Polecam. Super zabawa. Dobrze spędzony czas.
spektakl interesujący jednak za taką cenę liczyłam na lepszą organizację (krzesła w pierwszych rzędach były wyższe niż ławki w rzędach dalszych co uniemożliwiało oglądanie spektaklu - nic nie było widać)
Świetna zabawa-już wiem że żony nie puszczę samej na żaden wieczór panieński.Jeszcze do teraz słyszę jej piski które wydawała w czasie trwania imprezy haha.
Okrojony skład niezgodny z plakatem.70minut wiało amatorszczyzną i nudą , dobrze ,że ostatnie minuty były okay.TO ŻE WYSTĘP NA PROWINCJI TO NIE ZNACZY ŻE MOŻNA OLAĆ. PROSZĘ BRAĆ PRZYKŁAD Z BEATY KOZIDRAK JAK TO ROBIĄ PROFESJONALISCI. POZDRAWIAM.
marek 29.08.2016 23:42
1 2