Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-03-2023

spektakl

Hrabalu Ty mój. Monodram. Teatr Wojtka Kowalskiego

spektakl

Hrabalu Ty mój. Monodram. Teatr Wojtka Kowalskiego

Hrabalu Ty mój. Monodram. Teatr Wojtka Kowalskiego - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

W ramach Karnawałowego Ogródka Teatralnego KOT 2023 zapraszamy na spektakl Hrabalu Ty Mój w wykonaniu Wojtka Kowalskiego.

Monodram „Hrabalu Ty Mój” Wojtka Kowalskiego powstał na bazie prozy tego czeskiego pisarza. To opowieść o życiu Bohumiła Hrabala od dzieciństwa, aż do śmierci.

„Aktor ma naturalną moc zarażania publiczności emocjami. Kiedy sobie tak zaplanuje, to gęba widza się roześmieje, rozdziawi się zdziwiona albo zastygnie w skupieniu. Napisał monodram w hrabalowskim stylu – swojski, ciepły, domowy, nostalgiczny, autoironiczny (nagrodzony przez jury Ogólnopolskiego Festiwalu Teatralnego „AFERA”). Taki że tylko kapcie założyć, w fotelu zalec, do ręki piwo wziąć i zanurzyć się w atmosferze czeskiej mieściny, w której życie wolniutko, własnym rytmem się toczy. Gdzieś przy uliczce blisko rynku musi być gospoda, żeby pożartować, sąsiadów obgadać i pośpiewać, kiedy mus przyjdzie. Piosenka też była, a jakże!”

Scenografię wykonała Ola Nykowska, muzykę skomponował Wojtek Kwaśniak, tekst piosenki napisał Janusz Jano Mielczarek, rekwizyty wykonał Zbigniew Matyszczak a kostium uszył Piotr Ciepał. Scenariusz i reżyseria oraz wykonanie: Wojtek Kowalski.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Czechowice-Dziedzice

Brak wydarzeń w: Czechowice-Dziedzice

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Hrabalu Ty mój. Monodram. Teatr Wojtka Kowalskiego

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl