Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Jezioro Łabędzie - Grand Kyiv Classical Ballet

spektakl

Jezioro Łabędzie - Grand Kyiv Classical Ballet

Jezioro Łabędzie - Grand Kyiv Classical Ballet - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zespół Grand Kyiv Classical Ballet rozpoczął swoją działalność koncertową w 2004 roku od trasy koncertowej po Francji, gdzie został uznany przez prasę. Po udanym debiucie na rynku baletowym pojawiło się wiele ofert koncertowych z wielu krajów na całym świecie.- Ameryka, Chiny, Hiszpania, Holandia, Polska, Norwegia, Belgia.

Cała Kijowska trupa składa się z uznanych mistrzów baletu klasycznego o najwyższym poziomie światowej klasy umiejętności wykonawczych
W repertuarze firmy prawie cały klasyczny repertuar "Jezioro łabędzie"," Dziadek do orzechów"," Don Kichot"," Gisele","Królewna Śnieżka".... Dekoracje i kostiumy są tworzone przez najlepszych rzemieślników z Kijowa.

O programie:
"Jezioro łabędzie" to światowy balet, który od ponad 100 lat pozostaje priorytetem w sercach widzów. Jako symbol ten spektakl wielu kojarzy się ze sztuką baletową. Dziś "Jezioro łabędzie" jest ozdobą repertuaru prawie wszystkich głównych teatrów na świecie.

Podstawą Baletu była starożytna niemiecka legenda o pięknej księżniczce Odette, którą czarownik Rothbart zamienił w łabędzia swoją klątwą. Jest to mistyczna historia opowiedziana na podstawie genialnej muzyki Piotra Czajkowskiego i oparta na kontrastach walki światła i ciemności, Odette Odilli. Gdzie dobro zwycięża zło.

Czas trwania imprezy 2 godziny, w dwóch oddziałach z 1 przerwą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Włocławek

Brak wydarzeń w: Włocławek

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Jezioro Łabędzie - Grand Kyiv Classical Ballet


Jak działają recenzje?

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl