Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Koszalin Hala Widowiskowo - Sportowa | Kupuj Bilety Online - biletyna.pl

spektakl

Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy

spektakl

Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy

Jezioro Łabędzie - Rosyjski Klasyczny Balet Moskwy - Bilety na spektakl teatralny

W okresie od 1 do 15 lipca i w okresie od 15 do 24 października 2021 roku "Jezioro Łabędzie" w wykonaniu Rosyjskiego Klasycznego Baletu Moskwy obejrzą widzowie z 22 miast w Polsce. To będzie wspaniałe widowisko (w 2 aktach i 4 scenach, trwające 2 h 30 min. z przerwą), w którym bajecznie piękne kostiumy i zjawiskowa scenografia są połączone z niezrównaną muzyką Czajkowskiego i genialnym tańcem 40 tancerzy baletowych!

Rosyjski Klasyczny Balet to odnoszący sukcesy moskiewski zespół teatralny tańca klasycznego, w skład którego wchodzą najlepsi przedstawiciele rosyjskich szkół baletowych, zasłużeni mistrzowie tańca. Dziś oni stanowią podstawę kolektywu.

Kierownik baletu to zasłużony mistrz, choreograf i solista Hasan Usmanow, który swój warsztat zawdzięcza rosyjskim i zagranicznym wybitnym teatrom, w których występował.
Primabalerina, Zasłużona Artystka Rosji – Natalya Kungurceva.
W składzie kolektywu wśród uznanych tancerzy baletowych są laureaci konkursów międzynarodowych – Dmitry Smirnov, Alexander Butrimovich.
Do zespołu baletowego należą także młodzi tancerzy - absolwenci Moskiewskiej Akademii Choreografii, Akademii Baletu Rosyjskiego im. Agrippiny Waganowej (Petersburg) oraz innych znanych szkół baletowych w Rosji.

Rosyjski Klasyczny Balet jest jednym z najczęściej występujących zespołów baletowych, który ma w ciągu roku ponad 300 wystąpień. Jest entuzjastycznie przyjmowany zarówno w Rosji, jak i w Meksyku, Japonii, USA, Chinach, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Finlandii i innych krajach świata.

"Jezioro Łabędzie" to jedyny w swoim rodzaju utwór, który można słuchać i oglądać dziesiątki razy z coraz większym zainteresowaniem. Piękna, wysublimowana muzyka baletowa, cała do ostatniej nuty, przelewa się w taniec. Przy tym bajka przekształciła się w żywą symbolikę tego, co jest szlachetne i wzruszające w duszy słowiańskiej kobiety. Historia dziewczyny zaczarowanej w Łabędzia przez złego czarnoksiężnika to legenda znana z dzieciństwa. A motywy złowrogiej dwoistości w wizerunku Czarnego Łabędzia wciąż inspirują współczesnych artystów wszystkich gatunków sztuki.
"Jezioro Łabędzie", jak powiedział krytyk, to "wzruszająca pieśń bez słów"!

Czas trwania spektaklu: 2h 30 min. z przerwą (2 akty, 4 sceny)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Koszalin

Recenzje

Sam spektakl - coś pięknego, raz w życiu każdy coś takiego powinien zobaczyć. Jedynym aczkolwiek bardzo dużym minusem było dla mnie nagłośnienie i muzyka - jeśli już puszczana jest z płyty, głośność powinna być dostosowana do charakteru sali. Akurat na miejscu, które ja wykupiłam muzyka była bardzo głośna - huk powodował ból głowy i ciężko było skupić się na czymkolwiek innym. Wszystko inne - coś pięknego :)
Wystep bardzo dobry godny polecenia. Scenografia na 4
Impreza została odwołana.Proszę o zwrot pieniędzy za bilety.
Przedstawienie podobało mi się. Byłam jednak rozczarowana, że na koniec nie wyszli wszyscy występujący artyści tylko ich reprezentacja.
Super przedstawienie w 4 Aktach, piękne stroje i występujący w nich, wszystko na +5
Spektakl był ok ale przygotowane miejsca przed sceną na płycie porażka. Zapłaciłam 170zł za miejsce w 3 rzędzie a musiałam się gimnastykować na boki żeby coś widzieć. Nigdy więcej nie skorzystam. Dziękuję
Wystep został odwołany z powodu koronawirusa. Kiedy i w jaki sposób moge otrzymać zwrot pienidzy za zakupione bilety ?
Widowisko znakomite, miejsce w którym się odbyło obniżyło walor artystyczny. Tego typu hala nie stwarza klimatu dla takich wydarzeń.
Bilet kupiony na prezent jak zobaczylam organizacje.. smiech na sali za takie pieniądze. Wstyd było mnie i wstyd dla miasta. Ludzie siedzieli w płaszczach tak zimno, w przerwie nie mozna bylo kupic nawet herbaty. Sam balet był super ale cała reszta zepsuła cała impreze
Wydarzenie zostało odwołane przez koronawirus, czy zostaną zwrócone pieniądze?
Widowisko na najwyższym poziomie, jak należało się spodziewać po rosyjskim balecie. Poziom wykonania bez zarzutu. Brawa dla tancerzy! Niestety miejsce (Hala widowiskowo-Sportowa) nie jest odpowiednie dla takiego wydarzenia artystycznego. Mimo zaciemnienia ogromnym zgrzytem było otoczenie. I szok na końcu. Przedstawienie jeszcze się bardzo nie skończyło, artyści wykonali pierwszy końcowy ukłon, a już duża część osób na widowni dosłownie rzuciła się do wyjścia (jak bydło!!!), podczas gdy artyści jeszcze mieli serię ukłonów i byli nagradzani brawami przez kulturalnych ludzi. Wstyd mi naszego społeczeństwa. Balet to nie tani film w kinie.
Piękne widowisko brakowało tylko orkiestry na żywo bo nagłośnienie trochę szwankowało.
Profesjonalni tancerze, piękne stroje, piękny taniec.
Piękne przeżycie - cieszę się,że miałam okazje w nim uczestniczyć. Jeżeli pojawi się w ofercie podobna okazja, aby wziąć udział w takim wydarzeniu - na pewno nie omieszkam. Byłoby świetnie gdyby muzyka do tego typu przedstawień była na żywo ! ;-) Wprost nie mogę się doczekać końca budowy filharmonii w Bielsku-Białej ;-)
Super talent i balet!. Miejsce nie było dobry. Za dużo i zimno.
Rewelacyjny
Balet cudowny , brak orkiestry
Piękny klasyk, na który warto było się wybrać.
Występ dobry 4/5. Natomiast nie polecam żadnych występów w hali widowisko-sportowej w BB, brak wł. ogrzewania w hali w zimie. Brak szatni, ludzie trzymali kurtki/płaszcze na kolanach lub mieli je na sobie ubrane. W czasie przerwy jedynie można było wyjść do toalety, automat z ciepłymi napojami poza zasięgiem. Dodatkowo mało miejsca na kolana a trybunach i bardzo twarde plastikowe siedziska.
Wspaniałe doświadczenie, niemniej tylko w pierwszych 3 rzędach na płycie. Z pozostałych niewiele było widać, trybuny znacznie za daleko względem sceny. Cena na 1-szy i np. 9-ty rząd na płycie jednakowa, a z 9-go widać tylko głowy tancerzy... słabe. Ogólnie, występ piękny, lokalizacja fatalna, drugi raz bym się nie wybrała, taka hala nie ma za grosz klimatu, trudno aż się wczuć i skupić na widowisku.
Polecam wszystkim fanom baletu :)
Balet w pięknym wydaniu, ale Hala Widowiskowa zupełnie się do tego nie nadaje!! Brak klimatu! Takie występy powinny odbywać się tylko i wyłącznie w takich miejscach jak opera czy teatr.
Coś fantastycznego;prawdziwa uczta dla duszy
Balet super, brakowało jedynie orkiestry na żywo.
swietny spektakl polecam
Przepiękne widowisko
Bardzo ciekawy, interesujący balet.
Bardzo piękny balet, ale miałam wrażenie że to występ 2 artystów, którzy ciągle się prxewijali na scenie (klaun i artysta w bordowe marynarce,
Przepiekny i profesjonalnie przygotowany balet. Artystki i artyści potrafili przenieść widza w przedstawianą historię. Biały i czarny łabędź to już mistrzostwo.
themomentsbyela.pl 08.03.2020 12:04
Po prostu wspaniale.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane