spektakl

Jezioro Łabędzie - Royal Lviv Ballet

spektakl

Jezioro Łabędzie - Royal Lviv Ballet

Jezioro Łabędzie - Royal Lviv Ballet - Bilety na spektakl teatralny

ROYAL LVIV BALLET - PREZENTUJE "Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Ponadczasowa historia miłosna o księżniczce zaklętej w łabędzia, opowiada nam o prawdach uniwersalnych: o ludzkich namiętnościach, o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu ale przede wszystkim o potędze miłości. Bajkowa opowieść połączona z genialną muzyką jednego z najwybitniejszych kompozytorów - Piotra Czajkowskiego, wprowadzą każdego widza w piękny, magiczny świat baletu klasycznego. Podczas polskiego tournèe w listopadzie/grudniu 2021 r. - arcydzieło sztuki baletowej - "Jezioro łabędzie" Piotra Czajkowskiego zaprezentuje Royal Lviv Ballet. Royal Lviv Ballet - zespół złożony z najlepszych solistów zdobywa sceny baletowe całego świata i prestiżowe, międzynarodowe nagrody. Kierownictwo artystyczne zespołu sprawują dwie wspaniałe osobowości:Victor Szczerbakov - solista i choreograf Bolshoi Ballet - Honorowy Artysty Rosji oraz Narodowy Artysta Ukrainy prof. Olek Petryk solista Narodowego Lwowskiego Teatru Opery i Baletu im. Salomei Kruszelnickiej. Zachwycające ręcznie szyte kostiumy, malowane przez Narodowych Artystów dekoracje, choreografia, piękna scenografia a przede wszystkim perfekcja w wykonaniu sprawiają, każdy spektakl Royal Lviv Ballet jest niezapomnianym przeżyciem dla odbiorcy. Zespół złożony z najwybitniejszych artystów kontynuujących tradycje słynnej rosyjskiej szkoły baletowej czaruje publiczność wielu krajów Europy, Azji, Ameryki Północnej i Południowej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Racibórz

Brak wydarzeń w: Racibórz

Recenzje i opinie: Jezioro Łabędzie - Royal Lviv Ballet

Kameralna scena fajne wykonanie!
Jestesmy pozytywnie poruszeni i zadowoleni z decyzji o wzięciu udziału w tym spektaklu.
przepiękne widowisko warte obejrzenia, taniec na wysokim poziomie. piękna muzyka- szkoda że nie na żywo, ale wrażenia i tak wspaniałe
Widowisko przyjemne, ale to nie był poziom "royal". Trochę kiczowate kostiumy, zubożona fabuła, do tego zbyt mała scena i zimna widownia.
Organizacja - super. Muzyka mimo, że nie na żywo brzmiała przepięknie. Profesjonalizm artystów, piękne stroje. Naprawdę było warto.
Ponadczasowe,piękne widowisko na najwyższym poziomie.
Przyjemny występ, chociaż niestety scena jest trochę za mała i zbyt akustyczna i widać, że tancerze musieli ostrożnie i bez zbytniego rozmachu poruszać się po niej
Spektakl udany,ale jedyne czego nie rozumiem i co mnie zaniepokoiło, to fakt że artyści nie pożegnali się z widzami ze sceny. Jedynie balerina i dwóch baletmistrzow wyszło zza kurtyny się pożegnać. Zastanawiające,czy to z powodu jakichś nieporozumień czy też w wyniku pośpiechu co by świadczyło o lekkim podejściu do widza. Piszę o tym, dlatego że jest to pierwsza taka sytuacja i dziwię się że nikt tego nie zauważył.
Wspaniałe widowisko!
Balet po mistrzowsku wykonał swoją artystyczną pracę. Uwrażliwia na piękno ruchu. Szczególnie podobała mi się pokazana tam historia miłosna, jej rozkwit. Po prostu piękno samo w sobie.
Występ piękny, ale gwiazdka odjęta za zimno na sali...
Niesamowity występ tancerzy z Lwowskiej Opery!
Znakomity balet!!!!
Widowisko spełniło moje oczekiwania. Niestety nagłośnienie psuło efekt. Za ciche, często skrzeczące.
występ raczej średni, sala/scena zdecydowanie nieodpowiednia dla tego typu przedstawienia
Występ był piękny, magiczny, klasyczny. Jestem oczarowana, tym bardziej, że to była długo wyczekiwana randka z moim osobistym mężem. Występ to jedno, szkoda tylko że my, i jeszcze kilka osób kupiło bilety na TE SAME MIEJSCA! Gdyby nie to, że nie wszyscy przyszli, to z 10 osób ( te o których wiemy) 2,5 godz byśmy stali!
Przedstawienie piekne brawa dla tancerzy :) Jedyny minus to mala scena, widac bylo wszyscy uwazali zeby na siebie nie wpasc etc. Jednak aby oddac caly charakter i umiejetnoaci tancerzy sala musi posiadac duzo wiecej miejsca. Pomimo tego piekne przedstawienie polecam w 200%.

Polecane z kategorii spektakl