spektakl

Klaps! 50 twarzy Greya

spektakl

Klaps! 50 twarzy Greya

Klaps! 50 twarzy Greya - Bilety na spektakl teatralny

Klaps! 50 twarzy Greya - Chorzów Teatr Rozrywki w Chorzowie | Kupuj Bilety Online

"Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Ciemniejsza strona Greya" i "Nowe oblicza Greya" - te trzy powieści erotyczne przyniosły amerykańskiej autorce E.L. James nieprawdopodobną sławę i pieniądze. Książki przetłumaczono na wiele języków (także polski), a w przeddzień Walentynek odbyła się premiera ekranizacji "Pięćdziesięciu twarzy Greya". Dużo wcześniej powstała adaptacja teatralna powieści, a pierwszym europejskim teatrem, który sztukę wystawił, był warszawski Teatr Polonia.

E.B. Janet, księgowa, która na weekend zostaje sama w domu, przy butelce wina zaczyna opisywać swoje fantazje seksualne. Ich bohaterami są Grey, czyli młody, przystojny i bogaty mężczyzna i Natasha - młodsza wersja E.B. Janet. Im więcej wina wypija księgowa, tym szybciej, goręcej i namiętniej dzieje się na scenie. Ale wbrew oryginałowi, "Klaps!" nie jest przysłowiowym Harlequinem, to raczej znakomita zabawa konwencją i nieustanne puszczanie oka do widza. Okraszone dodatkowo świetnymi piosenkami, m.in. z filmu "Kabaret" czy z repertuaru Enrique Iglesiasa. Spektakl wyreżyserował mieszkający w Polsce Kanadyjczyk John Weisgerber, dekoracje i kostiumy zaprojektowała Paulina Czernek, ale cichym bohaterem sukcesu tej inscenizacji jest tłumacz. To Bartosz Wierzbięta - człowiek, który brawurowo przełożył na język polski dialogi do takich hitów, jak "Shrek" czy "Madagaskar".

A więc? Świetna zabawa gwarantowana!

Występują:
Magdalena Lamparska, Marta Walesiak, Mateusz Damięcki
Ograniczenia wiekowe:
+18

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Spodziewałem się czegoś więcej, bardzo uboga sceneria, wręcz jej brak. Przedstawienie obroniło się znakomitą gra aktorską.
Super spektakl! Gorąco polecam!
było po prostu SUPER!!!
Bylo super ! Mega polecam
Świetne przedstawienie
Znośny, angażujący publiczność ;)
Jesteśmy bardzo zadowoleni, warto iść posłuchać śpiewu i gry aktorskiej-rewelacja.
rysnat 12.06.2015 09:16
Bardzo mi się podobało. Forma jest ciekawa, bo z narracją, a to co pokazują aktorzy dzieje się tak naprawdę w głowie narratora, czyli autorki sztuki. Dużo śmiechu, gra aktorska Damięckiego po prostu rewelacyjna. Naprawdę ciekawie pokazane. Jednak polecam przeczytanie książki aby zrozumieć satyryczne podejście do tematu i wątki które są tylko fragmentami z książki.
Polecam!!! fantastyczne przedstawienie, tym bardziej , po przeczytaniu książki dużo zaskakujących interpretacji :-) śmiechu co nie miara!!! Bawili się panowie i panie!!! no i za 120 zł zobaczyć .... Damięckiego:-) boba
Wesoła komedia, bardzo dobra gra aktorska. Nowoczesna, surowa aranżacja. Dialogi bez przekleństw,całość z pomysłem i dużą dawką humoru. Widz śmieje się również z siebie.
Poszedłem tam tylko dla swojej kobiety i muszę przyznać , że również się dobrze bawiłem, choć spektakl jest głównie adresowany dla Kobiet. Najlepsza była pierwsza połowa , po przerwie już jakoś tak wszystko przygasło. Gwarantowana dobra zabawa po powrocie do domu :P

Polecane

Chorzów inne wydarzenia