spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Anna Szyfter - "Rowerowa podróż z psem dookoła Bałtyku"

spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Anna Szyfter - "Rowerowa podróż z psem dookoła Bałtyku"

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Anna Szyfter - "Rowerowa podróż z psem dookoła Bałtyku" - Bilety na spektakl teatralny

Wege? Na rowerze? Z psem? Nie ma przeszkód, są tylko wymówki. Wielu z nas mówi, że chciałoby podróżować, ale? No właśnie, nie ma ale. Anna Szyfter chce swoją wyprawą pokazać, że ani płeć, ani dieta, ani opiekowanie się czworonożnym przyjacielem nie są przeszkodami w realizacji marzeń. Wręcz przeciwnie, bycie nietypowym pozwala dogłębniej poznać odwiedzane miejsca. Z kolei rower to wolność, nie wymaga kupowania biletu, nie trzeba dostosowywać się do godziny odjazdu, kupować drogiego paliwa. W zamian ma się niewiarygodną satysfakcję, płynącą z bycia w drodze.

Anna ma za sobą wiele krótszych wędrówek rowerowych po Niemczech, Austrii, Czechach, Danii i oczywiście Polsce. Tym razem, poczynając od wschodnich rubieży naszego kraju, objechała Morze Bałtyckie.

Udało jej się tego dokonać w 80 dni, podczas których pokonała łącznie 5744 kilometrów, jadąc przez Kaliningrad, Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Szwecję, Danię i Niemcy.

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Anna Szyfter - "Rowerowa podróż z psem dookoła Bałtyku"

Podziwiam odwagę Pani Ani. Może przy kolejnym razie będzie uśmiechała się trochę więcej ;-) Publiczność to nie stado wilków ;-)
Świetna osoba, super miejsce, dobra organizacja, wieczór spędzony idealnie.
Bardzo ciekawy występ

Polecane z kategorii spektakl