spektakl

Katarzyna Pakosińska

spektakl

Katarzyna Pakosińska

Katarzyna Pakosińska - Bilety na spektakl teatralny

W 1996 wraz z czterema kolegami ze studiów: Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem założyła Kabaret Moralnego Niepokoju. W tym samym roku formacja zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA ’96 w Krakowie. Cechą charakterystyczną jej wystąpień kabaretowych był donośny śmiech. Wielokrotnie występowała z kabaretem w telewizji, m.in. w programie pt. Tygodnik Moralnego Niepokoju. 23 lutego 2011 odeszła z kabaretu[2].

Katarzyna Pakosińska, 2009
Jako konferansjerka prowadziła m.in. Telekamery Tele Tygodnia 2010 (z Robertem Gonerą)[3] oraz koncert SuperPremiery na 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (z Barbarą Kurdej-Szatan)[4]. Była dwukrotnie nominowana do tytułu „Mistrz Mowy Polskiej”[5][6].

Występuje w Teatrze Kamienica oraz w Teatrze Capitol w Warszawie. 28 listopada 2018 premierę miał spektakl Dobry wieczór z Pakosińską w reż. Krzysztofa Jaślara z multimedialnym udziałem Grupy MoCarta.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Katarzyna Pakosińska

Bardzo dobra zabawa. Można się odprężyć. Polecam.
Spędziłem z żoną wyjątkowe niedzielne popołudnie. Dziękuję.
Występ bardzo sympatyczny,ciekawa aranżacja...miło ...Udany wieczór.Brak klimatyzacji dawał się tylko we znaki..
Fantastyczny kontakt z publicznością. Prawie dwie godziny występu (z bisami) minęły błyskawicznie.
Super wieczór,Pani Katarzyna niesamowity wulkan energii i dowcipu. Pełna sala, oklaskom nie było końca. Polecam.
Trochę mam niedosyt..... Pani Kasia bardzo miła i sympatyczna, ale występ trwał moim zdaniem bardzo krotko. Mimo, że Pani Kasia wywodzi się głównie z kabaretu, bo tak ja postrzegam, to jednak występ mniej mi się podobał od występu Artura Barcisia, którego postrzegam jako typowego aktora, a nie kabareciarza. Jednym słowem 1:0 dla Artura Barcisia...
chinczyk mokotow 16.12.2019 09:07
Kasienka jest kochana. Pomysl z multimediami mi nie odpowiadal.
Bawiłam się bardzo dobrze. Polecam.
Miło spędzony wieczór
Wspaniały występ, Pani Katarzyna Pakosińska nie oszczędzała sił, ani głosu przez cały czas. Podziwialiśmy ją za to. Bardzo ciekawe , na wesoło, oczywiście. Polecam
ONA JEST PO PROSTU ŚWIETNA - SAMA NA SCENIE , A JAK DUŻO !!!
Występ dość nierówny, piosenki nie pasowały i wyglądały na dopchnięte na siłę do zbyt krótkiego monologu. Co do samego monologu, były to w większości teksty o jej własnym życiu, a nie wymyślone jak w standupie, do którego zdawała się aspirować formą. To jest właśnie jej największa wada i zarazem zaleta: jest niezwykle charakterystyczna, co daje jej dużą wiarygodność, gdy mówi o sobie, natomiast słabo wychodzi jej standup jako taki. Całościowo jednak, warto jednorazowo pójść na taki występ.

Polecane z kategorii spektakl