spektakl

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

spektakl

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał - Bilety na spektakl teatralny

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium...i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.
I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

27.03.2022, 18:45 Kijów Centrum
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje i opinie: Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

Bardzo dobrze się bawiliśmy z przyjaciółkami polecamy każdej kobiecie w wieku menopauzalnym by spojrzeć na to z innej strony i moc pośmiać się z tego co częściej nas martwi . Kobiety wymiatały szacun ….. P Elżbieta Jodlowska jest mistrzem w tym co robi !!!! Pozdrawiam 😘
Spektakl wspaniały , aktorki cudowne , bawiłam sie wyśmienicie polecam wszystkim ten spektakl
Bardzo udany występ ,aktorki wspaniale zagrały. Ponad dwie godziny śmichu ,można było na chwilę zapomnieć o idiotyzmach które nas teraz otaczają .
Małgorzata 14.12.2021 08:57
Spektakl super
SUPER.. Pani Ela Jodłowska poprostu wymiata :)) SZCZERZE POLECAM
Świetna zabawa, cudowne role aktorek.Polecam wszystkim ceniącym poczucie humoru ...
SUUUUUUUUUUUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!
Świetne przedstawienie, super kontakt z publicznością aktorów na scenie, dowcipnie ale i z refleksją o przemijaniu😉 polecam!
Bardzo dobrze zagrana, lekka rozrywka, w sam raz na zimne wieczory,
Występ na bardzo wysokim poziomie😊już dawno się tak dobrze nie bawiłam 👏👏👏
Super spektakl mega zabawa Dziewczyny rewelacja;):):) Dziękuję!
Rewelacja 😊😊😊😊😊😊
Fantastyczne przedstawienie , super obsada aktorska , mnóstwo śmiechu po pachy . Dziękujemy .
Fantastyczny spektakl. Prześmieszne dialogi, nawiązujące do teraźniejszości. Ubaw po pachy!!!!. Polecam Wszystkim bardzo gorąco. Panie na MEDAL!!!
Cudowne przedstawienie bardzo zabawne.Polecam
Owacje na stojąco!
Fantastyczny spektakl, ubawiłyśmy się z koleżanką po pachy, polecam.
Szkoda że nie ma 10 gwiazdek bo tyle bym dała :)) Cudowny wieczór , dawno tak się nie uśmiałam :))
Dwie godziny dobrej zabawy. Humorystycznie przedstawione relacje międzyludzkie. Czekamy na część trzecią :)
Rewelacyjny spektakl !!! Zabawa gwarantowana. Polecam !!!
Super przedstawienie, świetnie spędzony czas z przyjaciółkami. Świetna gra wszystkich aktorek, szczególnie pani Elżbiety Jodłowskiej.
Fantastyczny spektakl, ubaw po pachy:)
Wspaniały spektakl. Uśmiałam się do łez. Znakomicie grające aktorki, bezbłędnie dobrane do swych ról. Polecam
Rewelacyjna zabawa. Pełne odprężenie w piątkowy wieczór.
Super spektakl. Dwie godziny śmiechu. Byłam na nim już drugi raz. Polecam!!!
Spektakl Super.Uśmiałam się do łez.Brawo dla aktorek. Więcej takich spektakli.
Fantastyczny!!! Fantastyczne, mądre, piękne i silne... KOBIETY 🌹🌹🌹🌹 Fantastyczne, mądre i cudnie... SŁOWA 💕 Fantastyczny wieczór w towarzystwie fantastycznych Aktorek, które sprawiły że ten wieczór był pełen śmiechu i uśmiechu, łez i wzruszeń, dziękujemy. ps. Specjalne podziękowania dla Pani Elżbiety za słowa skierowane do "żywej publiczności" - ściskam z całego serca 😘
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl