Recenzje
Klimakterium ... i już

Recenzje

Klimakterium ... i już

Bardzo pozytywna
Świetna sztuka w rewelacyjnym wykonaniu, wręcz terapeutyczna dawka śmiechu i dobrego humoru.
Wspaniały występ przezabawnych PAŃ. Dawno tak się nie śmiałam. Cała prawda o kobietach w pewnym wieku przedstawiona w zabawnej formie. Brawo. Dzięki.
Zachwyt i zdumienie nie opuszczają mnie do tej chwili a utwory ze spektaklu ciągłe brzmią w głowie. Wspaniałe przedstawienie, płakałam ze śmiechu a mięśnie brzucha i nie tylko przećwiczone do granic wytrzymałości. Polecam .
Sztuka wspaniała, byłam na niej już 3 razy
Wspaniałe , pełne zabawnych sytuacji przedstawienie.
Zakwasy mięśni twarzy to chyba najlepsza recenzja.
Super przedstawienie, dużo śmiechu.
Świetny spektakl w genialnej obsadzie absolutnie fantastycznych babeczek! A do tego ubaw po pachy :D
Było bardzo wesoło, szczególnie polecam Paniom 50 +
Na spektakl zaprosilam mamę i 2 koleżanki. Miałam wobec nich dług wdzięczności. Wiem, że nie przyjmą ode mnie pieniędzy, więc postanowiłam podziękować im w formie biletu. Wybrałam 5 rząd, bo uznałam, że będzie to idealne miejsce. No i się zdziwiłam... siedząc w tym rzędzie nie widziałyśmy nic. Nie wiem czy ktoś z Państwa był na przedstawieniu, zapłacił 120 zl. za 1 bilet, a pierwsze 8 rzędów to zwykłe krzesła ustawione przed sceną. Scena ma moze 10 cm. Trzeba by mieć szyję żyrafy, aby cokolwiek zobaczyć. Klimakterium jest świetne, nie ulega wątpliwości, świadczy o tym fakt grania go już przez 13 lat. Nie ma co wystawiać recenzji sztuce, która jest fenomenalna. Cała organizacja to niestety skandal. Gdybym chciała tylko słyszeć to kupiłabym bilety za 50 zł... Czułam się jak na słuchowisku radiowym... Przecież przedstawienie to gra ciała, rekwizyty itd. Tego nie było nam dane zobaczyć. Bardzo żałuję.
Rewelacyjne przedstawienie. To był czas spędzony bardzo przyjemnie i z humorem. Polecam wszystkim.
Jedno z najlepszych przedstawień na których ostatnio byłam. Spektakl pełen humoru. Doskonała gra aktorska. Aktorki pełne dystansu do siebie. Wspaniale spędzony wieczór w doskonałej atmosferze. Jestem zachwycona. Gorąco polecam.
Wspaniała zabawa, dużo śmiechu i profesjonalna gra aktorek, serdecznie polecam!!!
Żona świetnie się bawiła, czeka na część drugą we Wrocławiu
Wspaniały czas spędzony w Teatrze. Uśmiech nie schodził z naszych twarzy, wspaniała gra aktorska, świetnie napisany scenariusz i mimo paru znanych już dowcipów, które weszły do codziennego języka, uważam spektakl za warty obejrzenia
Izabela 20.03.2019 21:11
Rewelacja. Jestem zachwycona . Spektakl pełen humoru, wspaniałych piosenek i mistrzowskiej gry aktorskiej. Polecam zarówno kobietom jak i mężczyznom. Już nie mogę się doczekać, kiedy pojawią się w sprzedaży bilety na 2 część.
Wesołe podejście do upływających lat :) Zabaw doskonała. Następnym razem zabiorę mamę i teściową . Mile spędzony wieczór. Polecam. Na prawdę warto.
Agnieszka 10.03.2019 19:30
Wspaniała zabawa i gra aktorska!
Wspaniałe wydarzenie, super się bawiłyśmy. Dużo śmiechu , zabawy i doskonałej gry aktorskiej. Już planujemy druga cześć. Dziękujemy