spektakl

Konkurs choreograficzny 3...2...1...TANIEC !

spektakl

Konkurs choreograficzny 3...2...1...TANIEC !

Konkurs choreograficzny 3...2...1...TANIEC ! - Bilety na spektakl teatralny

Konkurs choreograficzny 3...2...1...TANIEC!

Studio KCC

Konkurs choreograficzny 3…2…1…TANIEC! odbywa się corocznie od 2011 roku jako impreza o charakterze międzynarodowym, prezentuje krótkie formy solowe, duety i tria oparte na szeroko rozumianej technice tańca współczesnego. Podstawowym celem konkursu jest konfrontacja własnej twórczości choreograficznej z profesjonalnym jury oraz możliwość otwartej dyskusji z udziałem jurorów i publiczności, służąca również edukacji widowni tańca. 3…2…1…TANIEC! jest jednym z nielicznych polskich konkursów, który skierowany jest do choreografów z Polski i zagranicy, poszukujących własnego, oryginalnego języka scenicznej wypowiedzi, niezależnie od ich wieku i doświadczenia.

Wyróżnikiem konkursu jest jego forma, według której każdy juror, bez konsultacji z pozostałymi członkami jury, przyznaje dwie własne nagrody dla dwóch wybranych prezentacji, określając w certyfikacie konkretne wartości prezentacji decydujące o jej wyróżnieniu. Dodatkowymi nagrodami w konkursie jest nagroda publiczności oraz nagroda Grand Prix, która zostanie wybrana przez Organizatorów spośród wszystkich laureatów i zostanie przyznana po raz pierwszy podczas tegorocznej edycji konkursu.

W konkursie – 24 marca 2018, wezmą udział prace, które przeszły etap preselekcji. Natomiast 25 marca 2018 odbędzie się oficjalne wręczenie nagród, ponowna prezentacja laureatów konkursu oraz premiera spektaklu "Jestem miłością" Barbary Bujakowskiej, Darii Kubisiak i Marcina Janusa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Konkurs choreograficzny 3...2...1...TANIEC !

Ciekawa formuła konkursu, bliskość tancerz - odbiorca - jury daje poczucie bezpośredniego uczestnictwa w wydarzeniu. Pierwszy raz uczestniczyliśmy w takiej formie konkursu. Przygotowanie od strony "kuchni" bez zarzutu, wręcz zaskakujące. Polecam.

Polecane z kategorii spektakl