spektakl

Kto rąbnął 5-tą klepkę?

spektakl

Kto rąbnął 5-tą klepkę?

Kto rąbnął 5-tą klepkę? - Bilety na spektakl teatralny

"KTO RĄBNĄŁ 5-TĄ KLEPKĘ?" to bardzo nietypowe przedstawienie jak na polskie realia. Połączenie starej szkoły kabaretowej z dużą dawką absurdalnego humoru zaserwowane w bardzo ciekawej, inteligentnej formie. Aktorzy już od pierwszych chwil nie pozwalają nam się nudzić.

• bezczelne skecze
• odjechane monologi
• wariackie scenki
• niepoważne piosenki

Kabaret Dżentelmenów „Stowarzyszenie Osób Mówiących Nie Na temat” z powodzeniem bawi polską publiczność już od 2003 roku. W jego składzie zaczynali m.in: Tomasz Sapryk, Przemysław Sadowski, Jacek Kawalec i Jan Wieczorkowski. Przedstawienie „Kto rąbnął 5-tą klepką” jest kolejną odsłoną kabaretu.
To kabaret teatralny lub jak kto woli teatr kabaretowy. Bliżej mu do teatru niż wielu innym grupom nadużywającym tej nazwy, bo wygłup Proszę Państwa to jeszcze nie kabaret. Tu naprawdę widać pracę autora, reżysera, kompozytora, scenografa no i oczywiście aktorów - dżentelmenów.
Oni wiedzą jak zagrać i co zagrać, dzięki tekstom Jana Kazimierza Siwka i pomysłom reżysera Arkadiusza Jakubika.

„Kto rąbnął 5-tą klepkę”, to polska odmiana angielskiego absurdu zbliżona - jak piszą recenzenci - do komików brytyjskiej grupy „Latający Cyrk Monthy Pytona”. Tu jak i tam pure nonsens wyśmiewa nonsensy rzeczywistości.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kto rąbnął 5-tą klepkę?

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl