spektakl

Lady Vivi

spektakl

Lady Vivi

Lady Vivi - Bilety na spektakl teatralny

Niektórzy mawiają, że jej głos rozbija szkło w lampach, oknach i lustrach, nawet tych najmniejszych, kosmetycznych. Dlatego drżyjcie, Drogie Panie! Amerykański New York Times określił ją mianem "głosu ery atomowej", natomiast francuski Le Figaro "białym krukiem wokalistyki światowej". Ujmuje nie tylko niebanalnym talentem wokalnym, ale również charyzmą oraz wrażliwością sceniczną. To połączenie Madonny i Poli Negri, Michaela Jacksona i Eugeniusza Bodo, tygrysa i kolibra. Ma to być występ, którego scenariusza nikt nie jest z nas w stanie przewidzieć. To rodzaj spotkania nie tyle z człowiekiem, co ze zjawiskiem, ikoną . To wydarzenie nie pozostawi nikogo obojętnym. Karolina Piechota brawurowo interpretuje stosunki damsko-męskie, przekraczając czwartą ścianę i zapraszając widza do interakcji, co powoduje, że każdy spektakl jest tak wyjątkowy jak jego publiczność.
W repertuarze recitalu: "Ja jestem Twoja Marylin Monroe" autorów Janczarskiego i Grechuty, "Zapomniałam" do muzyki sióstr Sipińskich, czy "Hit the Road Jack" utwór znany z wykonania Raya Charlesa, piosenka Elli Fitzgerald, no i wyjątkowe "Be Italian" z musicalu "Nine". Wszechstronne muzyczne zainteresowania wokalistka realizuje również w utworach zespołów: Radiohead, Astor Piazzolli czy Cyndi Lauper.

Występuje: Karolina Piechota
Reżyseria: Adam Nalepa
Akompaniament i aranż: Ignacy Jan Wiśniewski
Czas: 60 minut

Widowisko odbędzie się w nowoczesnej sali teatralnej Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Lady Vivi

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl