spektakl

Letnie Popołudnie Seniorów - Patrycja Zywert-Szypka „Kalina”

spektakl

Letnie Popołudnie Seniorów - Patrycja Zywert-Szypka „Kalina”

Letnie Popołudnie Seniorów - Patrycja Zywert-Szypka „Kalina” - Bilety na spektakl teatralny

LETNIE POPOŁUDNIE SENIORÓW

Patrycja Zywert-Szypka „Kalina”
monodram muzyczny
reż.: Grzegorz Szypka

Była pierwszą polską Marylin Monroe.
Uwodziła. Spojrzeniem sarnich oczu, zmysłowymi ustami kuszącymi obietnicą pocałunków, smukłą talią, biustem...Miała opinię wampa. Uwielbiała prowokować. Skandalizowała. Szokowała.
Całe życie jednak czarowała... Miała szeroko otwarte serce i ramiona, duszę, i umysł, to była osoba, która wiedziała, że na tym świecie wszystko jest możliwe i niczego nie można nazwać: na pewno i ostatecznie.
Dziś zobaczą Państwo Kalinę znaną i nieznaną, bliską i daleką, zmysłową i purytańską, wielką niemalże divę i prostą babkę z Gnaszyna.
Kalinę, która była i jest wielką damą polskiego kina.

„Kalina” – monodram muzyczny Patrycji Zywert-Szypki to zaledwie mała próba odsłonięcia Kaliny Jędrusik, jaka była, ze swoimi marzeniami, wyobrażeniami o sobie samej, o świecie, o ludziach, ze swoją największą miłością – Stanisławem Dygatem, wreszcie z jej ogromnym talentem aktorskim i wokalnym. I to na pewno nie jest wyścig, to tylko wspomnienie, muśnięcie wiatru, Kalinowego...

Patrycja Zywert-Szypka - aktorka, wokalistka jazzowa, tancerka, pedagog. Współpracowała i współpracuje z wieloma teatrami w całej Polsce. Ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, współpracę z wieloma reżyserami, od pracy nad rolami w bajkach muzycznych po wielkie produkcje musicalowe. W ostatnim czasie współtworzy razem z mężem Grzegorzem, aktorem i reżyserem, Teatr 3GramyKultury, w którym, spełniając swoje największe artystyczne marzenia, zaprasza widzów do świata pełnego teatralnych i muzycznych fascynacji, a który, dzięki m.in. takim rolom jak Edith Piaf czy Kalina Jędrusik, pokochała już publiczność w całej Polsce i wielu miejscach Europy.

BILETY: 10 PLN
Obecny limit widzów wynosi 75% miejsc na widowni.
Dopuszczamy możliwość sprzedaży pozostałych 25% biletów dla osób zaszczepionych.
Osoby zaszczepione mogą kupić bilety tylko w Kawiarence DKŚ.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Letnie Popołudnie Seniorów - Patrycja Zywert-Szypka „Kalina”

Bardzo dobry koncert. Brawa dla aktorki i reżysera. Ciekawa interpretacja piosenek Kaliny Jędrusik. Dziękuję
Majstersztyk - słowa najwyższego uznania! Zabawne, wzruszające i profesjonalne przedstawienie - gorąco polecam!

Polecane z kategorii spektakl