spektakl

Wakacyjne Magic Show - Champions of Illusion

spektakl

Wakacyjne Magic Show - Champions of Illusion

Wakacyjne Magic Show - Champions of Illusion - Bilety na spektakl teatralny

Wakacyjne Magic Show - Champions of Illusion - Rewal Amfiteatr | Kupuj Bilety Online

WAKACYJNE MAGIC SHOW CHAMPIONS OF ILLUSION
Niesamowity spektakl gwiazd światowej iluzji! Spektakl familijny dla widzów od 3 do 103 lat, w którym wystąpią artyści z grupy "Champions of Illusion".

W tym roku przez całe wakacje nad polskim morzem w każdy wtorek, środę i czwartek będziecie mogli przenieść się całą rodziną do prawdziwej Krainy Magii. Na deskach Sceny Kulturalnej w Juracie, Jastarni, Władysławowie, Jastrzębiej Górze i Łebie będą występować gwiazdy światowej iluzji! Zobaczycie niesamowite show prezentowane przez artystów z grupy "Champions of Illusion", gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z telewizji będą dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Zapraszamy widzów w każdym wieku: od 3 do 103 lat! :)
To będzie magiczne lato!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Cleo

Cleo

(25)

najbliższe wydarzenie
13.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN

BOYS

BOYS

(15)

najbliższe wydarzenie
10.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN

ENEJ

ENEJ

(11)

najbliższe wydarzenie
20.08.2020 20:00

bilety od 30.00 PLN

Recenzje

Bardzo slabe. Nic nadzwyczajnego. Przecinanie kobiety na pół i sztuczki ze sznurkami i kartami. Na plakatach światowej sławy magicy... Hmmm..... Seans trwa 1 godzinę.. 50 zl to zdecydowanie za dużo jak na ten poziom. To już moja córka lepsze sztuczki robi podpatrzone na Youtube..Mogli się panowie bardziej wysilic i coś ciekawszego zaprezentować.
Występ wspaniały dla dzieci do 8 lat. Jeśli chodzi o dorosłych - bardzo słaby. I z całą pewnością NIE JEST wart ceny, którą kosztował bilet wstępu. Stanowczo za krótki, za te 40-50zł powinien trwać 2 godziny.
Warto było się wybrać na taki występ. Iluzjonista Łukasz Grant bardzo fajnie bawił publiczność, iluzjonista z Rosji też pokazał ciekawy występ. Jednak pan Łukasz zrobił całą robotę. Dzieciaki zachwycone każde było na scenie i brało udział w pokazach. Polecamy
Z cyklu lekkie łatwe i przyjemne. Sensacji nie było.
Miło spędzony czas Dzieci wniebowzięte, "czarują" od rana, Nam też się podobało, polecam Ewa
Bardzo zabawne show, dzieciom się podobało, dorośli też byli zaskoczeni niektórymi sztuczkami.
Miało być "Show Gwiazd Światowej Iluzji", a był występ 2 panów. Bardziej to przypominało domowe występy. Za drogo na taki występ. Przy tej cenie powinno być wielu artystów.
Jak na warunki sceniczne namiotu ,to spektakl przerósł moje najśmielsze oczekiwania . Spodziewaliśmy się "kuglarskich" sztuczek dla dzieci ,a zobaczyliśmy iluzję na bardzo wysokim poziomie artystycznym. Trójka artystów (Amerykańska,Rosjanin i Polak) przez ponad godzinę wspaniałe bawili publiczność. Zabawny był też konferansjer,który fajnie prowadził całość i wciągał do zabawy publiczność . Spektakl wart zobaczenia . Nie tylko dla dzieci . Daję 5 gwiazdek.
Strasznie słaby poziom iluzji :( byliśmy na Torwarze w Warszawie niedawno na pokazie The Illusionists i to było WOW! A tu bilet za 50 zł?? Przesada :(
Super pomysł na wakacje . Przedstawienie lekkie,łatwe i przyjemne .Trwa trochę ponad godzinę ,także małe dzieci też wysiedzą .Dobra alternatywa dla cyrku czy kina . Polecam
Rewelacyjne przedstawienie z częstym udziałem publiczności co lubię....bawiliśmy się super.....
Pogoda nie dopisała więc z plaży nici i musieliśmy dzieciom znaleźć alternatywne zajęcie Poszliśmy do sceny kulturalnej na czarodziejów i powiem szczerze REWELACJA !!! Sam występ bardzo fajny ,ale najważniejsze że dzieciaki od rana "czarują" w hotelu i się nie nudzą . Świetny pomysł . 5 gwiazdek
Teresa Trzebiatowska 03.07.2019 08:52

Polecane