spektakl

Majsterklepkowicz

spektakl

Majsterklepkowicz

Majsterklepkowicz - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl o odwiecznym zamiłowaniu małych i większych chłopców do majsterkowania. Sprawa wydaje się oczywista, gdy trzeba coś "rozłożyć", niestety komplikuje się, gdy potem trzeba to "złożyć"...
Zawiązanie akcji następuje w zakładzie mechanika Teodora Niedźwiedzia, do którego na naukę naprawy samochodów zgłasza się uczennica Kasia Marek. Dziewczynka zaczyna opowiadać bajkę o naiwnym Misiu i przebiegłym Lisku, bajkę, która wkręca w swe tryby i ją, i Teodora. Przedstawienie jest dynamiczne, rytmiczne, absorbuje widza narastającą różnorodnością odgłosów jeżdżących aut, mruczących silników, podśpiewywania, muzycznych opowieści, rozmów.
Obok lalek pyskówek i aktorów żywoplanowych, na scenę zapraszane są dzieci. Bajka z oczywistym morałem, że bez uczciwej, sumiennej pracy niczego nie można osiągnąć. Dobrą zabawę gwarantują śmieszne sytuacje, dialogi i ?jeżdżąca? niespodzianka. Spektakl adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Widowisko odbędzie się w ramach teatralnej środy malucha w nowoczesnej sali teatralnej Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Majsterklepkowicz

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl