Recenzje
Mayday 2

Recenzje

Mayday 2

Do dziś zastanawiam się kto się lepiej bawił, publiczność czy aktorzy. Ale obie strony miały naprawdę wielką porcję śmiechu. Gratulacje, bo zrobiliście Państwo wszystkim zebranym świetną zabawę.
Spektakl przezabawny. Rola Waldusia najlepsza na świecie. Ubawiliśmy się ze znajomymi jak nigdy. Jesteśmy wdzięczni aktorom za tę wersję :)
Rewelacja!
Bawiłam się wyśmienicie! Wspaniała gra aktorów, prześmieszne dialogi. Polecam wszystkim na poprawę humoru.
Super relaks. Bawiłam się wyśmienicie
Spektakl rewelacyjny, ubaw przez cały występ, aktorzy super grali. Polecam wszystkim a będą płakać że śmiechu. MEGA!!!
słaby, szału nie było.wiele juz spektaklów ogladalismy ale niestety ten miał słabą obsade rownież
Świetna sztuka. Wspaniała zabawa a "Walduś z Kiepskich" bezbłędny.
Bardzo fajna sztuka. Mile spędzony czas że znajomymi. Polecam
Fantastyczny występ, świetna zabawa
Sztuka super, widowisko jeszcze lepsze, ubawiłem się do łez. Aktorzy bawili się razem z widzami. Na szczególne wyrazy uznania zasługuje gra Bartosza Żukowskiego (Stanley). Bardzo polecam, jest zabawnie i zaskakująco.
Świetna zabawa. Świetna gra aktorska
Przedstawienie bardzo mi się podobało. Stanowiło miłe zakończenie mijającego tygodnia. Gra aktorów była na wysokim poziomie.
Rewelacja. Relaks. Śmiech na sali. Zaskakujące zakończenie. Wybitna gra aktorska, którą chętnie zobaczylibyśmy w nowej odsłonie. Dziękujemy za wyjątkowy ósmomarcowy wieczór.
Świetny, spektakl, mnóstwo śmiechu :):):)
Spektakl przezabawny. Jestemy pod wrażeniem gry aktorskiej jak i samej koordynacji tego niełatwego przedsięwzięcia. Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy mają ochotę na dobrą komedię.
ROZCZAROWANIE !!! 1. Niestety rutyna, słabo i ewidentnie byle tylko odbębnić - gra aktorów 2+/5. Zero interakcji z widownią, nawet zero przejawów chęci jej nawiązania. 2. Szatnia dla widowni - po prostu wieszaki ustawione na korytarzu, wiesza ten komu wystarczy miejsca, nikt ich nie pilnuje, SAMOPAS !!! Wchodzisz na spektakl bez gwarancji czy w ogóle po wyjściu będzie jeszcze twoja kurtka. 3. Drink w przerwie? Zapomnij! Wielu chętnych a tylko jedna osoba obsługująca bar... JEDNYM SŁOWEM - POPELINA CAŁKOWITA !!!
Widz32123Warszawa 09.03.2019 21:08
SUPER Zabawa
Doskonała zabawa. Duża dawka humoru na dobrym poziomie. Tempo akcji zawrotne, do którego fantastycznie dostosowali się aktorzy. Obsada znakomita. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan Koterski. Oprócz wspaniałego występu dał się poznać jako człowiek wrażliwy, pełen empatii. Publiczność też stanęła na wysokości zadania wspierając Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym. Atmosfera cudowna to i owacje były na stojąco. Brawo!