spektakl

Mentoring Theater

spektakl

Mentoring Theater

Mentoring Theater - Bilety na spektakl teatralny

NOWA KATEGORIA NA POLSKIM RYNKU

MENTORING THEATER – SZTUKA WŁAŚCIWYCH DECYZJI

Mentoring Theater – sesja mentoringowa z udziałem publiczności zainteresowanej uważnością na właściwe decyzje. Pobudza wrażliwość na nasze emocje. Pozwala przyjrzeć się sobie i poddać własnej ocenie zmiany, jakie zachodzą w naszym życiu.

Ta unikatowa kategoria na polskim rynku służy odkryciu sprzężenia pomiędzy kompetencjami osobistymi – psychologicznymi a zawodowymi. Wpisując się w światowy trend strategii rozwoju osobistego, Mentoring Theater uwalnia przeżycia powstające podczas kolizji codziennych decyzji z głęboko skrywanymi marzeniami.

Lekko, dowcipnie, finezyjnie. Użytecznie, szczypiąco duszę… – sprawdź, jakim przeżyciem jest lepsze poznanie siebie.

Nic tak nie zabiera energii, jak udawanie, że wszystko jest w porządku.

Mentoring Theater 1 – „Sztuka właściwych decyzji”.

To pierwsza sesja, inspirowana książką autorstwa Jarosława Sikory i Roberta Kroola pt. „Na okruchach uważności. Presja a użyteczność”, skonstruowana w formie brawurowych dialogów o ostrej, zwartej i esencjonalnej narracji (każdy uczestnik otrzyma książkę). Wyróżnikiem tej sesji jest uważne skupienie na życiowej użyteczności ludzkich wyborów oraz na trzech nieoczywistych barierach związanych z właściwymi decyzjami.

Mentoring Theater 1. „Sztuka Właściwych Decyzji” - trzy odsłony barier w pierwszej sesji:
I. Fałszywie dodatnie
II. Urojona obfitość
III. Tytuł do wychodzenia z domu

Dogodna i atrakcyjna forma. Tu można przyjść i z bliskimi, i z współpracownikiem, i z klientem, i z partnerem, bądź samemu. Wszyscy czują się w teatrze dobrze, spokojnie, komfortowo. Pora jest wieczorna, dobre entrée przed kolacją, a właściwie świetny wstęp do rozmów o wszystkim. Z fasonem i z klasą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Mentoring Theater

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl