spektakl

Miłosna pułapka

spektakl

Miłosna pułapka

Miłosna pułapka - Bilety na spektakl teatralny

Joanna Galewicz jest piękną, utalentowaną aktorką u szczytu kariery. Zmęczona natłokiem obowiązków decyduje się przyjąć zaproszenie do jury w amatorskim przeglądzie teatralnym, który odbywa się nad morzem. 40-letni przystojny architekt, Paweł, zaprasza Joannę na kolację do domu, podczas której mają omówić szczegóły uczestnictwa w jury festiwalu. Joanna jest pod wrażeniem pięknej willi z widokiem na morze, oraz gościnności gospodarza. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Joanna zamierza wyjść na galę otwarcia przeglądu teatralnego. Paweł przyznaje, że tego dnia ma urodziny, a na prezent sprawił sobie towarzystwo uwielbianej aktorki. Przyznaje również, że festiwal i uczestnictwo w jury były podstępem i mistyfikacją. Początkowo aktorka nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji. Zaczyna się bać w chwili, kiedy orientuje się, że w całym domu nie ma klamek. Paweł jest pedantem, co bardzo utrudnia mu życie. Od lat chodzi na terapię prowadzoną przez wybitnego psychiatrę. Charyzmatyczny doktor robi wszystko, co w jego mocy, żeby pomóc pacjentowi. Jest fanem geniuszu Alberta Einsteina i postawił sobie za punkt honoru, żeby dorównać mistrzowi. Poświęca się pracy również z innego powodu - chce zapomnieć o kobiecie, która przed laty zostawiła go, będąc z nim w ciąży. Kiedy mija pierwszy szok związany z uwięzieniem, Joanna zaczyna inaczej postrzegać sytuację, w której się znalazła. Dostrzega szansę na zmianę życia. Jak to by było mieć u boku kochającego mężczyznę, cieszyć się każdym dniem, każdą chwilą? Jak to by było odczuwać własne emocje, a nie tylko odtwarzać te zapisane w scenariuszach? Przystojny architekt to szansa na miłość. Może to on jest mężczyzną jej życia? Napięcie rośnie, kiedy z wizytą zapowiada się matka Pawła, Stefania. Ta zaborcza i silna kobieta nie akceptuje żadnej kandydatki na żonę jedynego syna. Paweł kocha matkę i boi się stawić jej opór. Błaga Joannę, by ta jak najszybciej wyjechała. Sytuacja zmienia się z minuty na minutę. Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? Kto w końcu jest porywaczem, a kto porwanym? Wartka akcja, ekspresyjne, barwne postaci, które bawią i wzruszają. Do tego cudowna gra aktorska... Znakomita komedia romantyczna, która w zaskakujący sposób pokazuje relacje międzyludzkie, a przede wszystkim odwieczną walkę między kobietą i mężczyzną. Stawką jest prawdziwa miłość. Kim byśmy byli, gdyby nie ona? Tak jak w życiu, podobnie między głównymi bohaterami relacje ewaluują wywołując coraz silniejsze emocje. Czy pokonają strach przed bliskością? Czy zdadzą się na instynkt? Czy zrozumieją, czego chcą od życia i co są gotowi poświęcić, żeby dostać to, czego pragną? A Ty, co byś zrobił, gdyby dzisiaj na Twojej drodze stanęła prawdziwa miłość? Jaka by była Twoja odpowiedź?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

26.03.2022, 18:00 Sala widowiskowa MOK
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Olkusz

Recenzje i opinie: Miłosna pułapka

Bardzo fajna komedia, świetna gra aktorów, miło spędzony wieczór, prawdziwy relaks!POLECAM
Szczerze polecam
Super zabawa. Dawno się tak nie uśmiałem. Doskonała gra aktorska. Dobrze spędzony czas.
Wspaniałe przedstawienie, pełne humoru. Obsada aktorska dopisała, a szczególnie P. Adrianna była przecudowna.
Wspaniała zabawa podczas spektaklu, niezrównana Adrianna Biedrzyńska w roli nadopiekuńczej mamusi, polecam na poprawę humoru.
8/10 początek trochę nudny Ale później się rozkreciło. Ogolnie oczekiwalam albo więcej śmiechu albo więcej wzruszenia.
Świetnie się bawiliśmy, pozdrowienia dla aktorów
Świetna komedia, która niesamowicie wciąga, a na koniec najlepsza okazała się puenta. Byłam z siostrą, która przyjechała z Lublina i też była zachwycona. Jesteśmy bardzo zadowolone, że oglądałyśmy tą sztukę i gorąco ją polecamy.
Dziękujemy za tak udany spektakl. Scenariusz i reżyseria na piątkę, a gra aktorów rewelacyjna. Bawiliśmy się naprawdę świetnie. Serdeczności i życzenia dalszych sukcesów. Powodzenia :-)
Kapitalna rola Ciachorowskiego i jego mamusi-Jamróz.Trochę przerysowany dr. Cwajsztajn Dziurmana.Za skąpa sukienka gwiazdy...z pierwszych rzędów niesmacznie to wyglądało...podobnie jak spodnie -czarne obcisłe codzienne jeansy architekta -poniekąd eleganckiego ,zamożnego czterdziestolatka.. Panie scenarzystki nadużywały zwrotu ,,do dupy''' W,,Miłosnej pułapce'' nie było to konieczne...To spycha tekst trochę w kierunku...rynsztoka. Po co to ? Byłoby całkiem przyjemnie ...bo o to chodzi ?
Zabawna, lekka sztuka, bardzo miły wieczór.
Fantastyczny relaks.Wspanialagra aktorów.

Polecane z kategorii spektakl