spektakl

Miss HIV 17.04

spektakl

Miss HIV 17.04

Miss HIV 17.04 - Bilety na spektakl teatralny

sala: Broadway
wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub w DK Kadr

Zapraszamy na Galę Finałową 4. Edycji konkursu Miss HIV 2019!
Na scenie wystąpią: Florence, Rafaela i Jessica Montilla. Trzy najpiękniejsze i najbardziej utalentowane Drag Queen of Poland! Natomiast za kulisami, do końcowego występu przygotowują się cztery uczestniczki konkursu – Irina, Julia, Klara i Urszula. Te wyjątkowe kobiety są nosicielkami wirusa HIV. Każda z kandydatek ma swoją historię i swoje oczekiwania związane z ewentualnym zwycięstwem.
Nie przegap tego czarującego wieczoru, pełnego pasji, muzyki, występów, blasku i oczywiście intrygujących plotek.

GOŚĆ SPECJALNY: Drag Queen Sellin Dé Mellon

Spektakl Studia Teatralnego “KADR” i grupy amatorskiej “Kadratowi”.
Spektakl tylko dla widzów dorosłych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Znakomita sztuka, nieco kontrowersyjna, pełna emocji, zabawnych (do nocnikaaaa!) i jakże prawdziwych tekstów (oj tak, skorpiony są bardzo pamiętliwe), ale zarazem skłaniająca widza do refleksji. Zaczyna się mocnym wejściem- uwaga, co się zobaczyło, to już się nie odzobaczy! ;) PS sama chciałabym tak zjawiskowo wyglądać w tej obcisłej, czerwonej, cekinowej sukni z rozcięciem! Boska! Gdzie kupiona? :D Gratulacje dla całej obsady i reżysera za kawał dobrej roboty. Tak trzymać!
Polecam, warto spędzić przyjemny wieczór oglądając tę sztukę.
Sztuka rewelacyjna , najbardziej podobał mi się występ panów, chodzę bardzo dużo do teatru i na występy ale takiego nie widziałam. Poważny problem a przedstawiony humorystycznie.Nie potrzebne były przekleństwa.Chwilami nie było słychac rozmów aktorek.

Polecane