Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 30-06-2023

spektakl

Monodram: Tutka, Jan Żmudziński

spektakl

Monodram: Tutka, Jan Żmudziński

Monodram: Tutka, Jan Żmudziński - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Monodram Tutka to historia młodego doktoranta, wzorowana na lekturze Jerzego Szaniawskiego. Mężczyzna umawia się, jak co piątek, na spotkanie ze swoimi przyjaciółmi – przyszłym lekarzem, sędzią i mecenasem – w ich ulubionej kawiarni. Niestety żaden z uczestników cotygodniowych rozmów, oprócz naszego bohatera rzecz jasna, nie pojawia się w umówionym miejscu. Lubiący ludzi Tutka, nie zrażając się tym, nawiązuje kontakt z innymi klientami lokalu i opowiada im anegdoty ze swojego życia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Brak wydarzeń w: Bydgoszcz

Kup voucher na dowolne wydarzenie

Podaruj bliskim niezapomniane emocje

50,00 zł
100,00 zł
200,00 zł

Klikając w przycisk wybierasz voucher wartościowy wielokrotnego użycia ważny 48 miesięcy

Recenzje i opinie: Monodram: Tutka, Jan Żmudziński

Świetna gra aktorska Janka! Sztuka pozwala się wykazać a Jan to wykorzystuje maksymalnie. Pozwala oderwać się od rzeczywistości :)
Karolina 02.06.2023 19:14
Świetny spektakl zagrany przez bardzo dobrego młodego aktora, który potrafi zaciekawić widza od samego początku, a także złapać dobry kontakt z widownią.
Narożnik Szachownicy 31.05.2023 18:18
Mocarnie! Jan przez 45 minut pozwolił, by oderwać się od szarej rzeczywistości i uśmiać się po pachy
Mateusz 20.04.2023 00:11
Rewelacyjny występ. Janek Żmudziński , który wcielił się w postać profesora Tutki , zagrał swoją rolę z ogromna charyzmą i niesamowitą energią. Wszystko było idealne, nagłośnienie,światło, scena. Chętnie bym poszedł na inną sztukę tego aktora , bo widać ma niesamowity talent !!!
Henry 19.04.2023 09:10
Kiedyś Zbigniew Zapasiewicz powiedział ,że kiedy aktor wychodzi na scenę, musi zainteresować widzów swoim występem. Panu Janowi świetnie się to udało.Jestem zachwycona jego grą. Z racji wieku 60+ czerpałam z najlepszych wzorców , myślę tu np o teatrze telewizji z lat wcześniejszych. Mam porównanie z najlepszymi. Dziękuję serdecznie . Gdzie można zobaczyć Pana Jana? Maria
19.04.2023 08:48

Polecane z kategorii spektakl