spektakl

Morskie opowieści

spektakl

Morskie opowieści

Morskie opowieści - Bilety na spektakl teatralny

To spektakl adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym utrzymany w konwencji teatru ruchu, o lekkiej formie z wyraźnymi odniesieniami do slapstiku rodem z niemego kina. Jego atutem, poza niezwykle ekspresyjna grą aktorów, jest "żywa", zmieniająca się scenografia, wprowadzająca widza w magię prawdziwego teatru. Spektakl opowiada historię pary bohaterów, którzy nie mogąc zaciągnąć się na żaden okręt postanawiają wziąć los we własne ręce i zbudować statek, na którym wyruszą w rejs. Jak to bywa na morskich szlakach - czekać ich tam będzie mnóstwo przygód. Nasi bohaterowie stoczą bitwę morską, będą musieli walczyć z żywiołem podczas burzy, stanąć oko w oko z groźną ośmiornicą aż wylądują na pozornie bezludnej wyspie?
Choć początkowe relacje między głównymi bohaterami nie należą do najbardziej udanych, to wspólne przygody zacieśniają ich więzi, co w finale kiełkuje prawdziwym uczuciem. Jest to więc spektakl nie tylko o odwiecznym pragnieniu i poszukiwaniu przygód ale i o znalezieniu prawdziwego skarbu jakim jest przyjaźń.

Widowisko odbędzie się w ramach teatralnej środy malucha w nowoczesnej sali teatralnej Ośrodka Kultury, Sportu i Biblioteki Publicznej Gminy Pruszcz Gdański w Cieplewie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Morskie opowieści

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl