spektakl

Moscow Circus On Ice

spektakl

Moscow Circus On Ice

Moscow Circus On Ice - Bilety na spektakl teatralny

Moscow Circus On Ice - Zabrze Dom Muzyki i Tańca | Kupuj Bilety Online

Cyrkowy pokaz Moskiewskiego Cyrku na Lodzie

Moskiewski Cyrk na Lodzie jest pierwszym i jedynym w swoim rodzaju zespołem na świecie, a jego powstanie było nowym kamieniem milowym w historii światowej sztuki cyrkowej. Cyrk na Lodzie to trupa moskiewskiego Cyrku Nikulina na Cwietnym Bulwarze. Trupa została założona w 1962 roku i występuje ze spektaklami cyrkowymi na lodzie na całym świecie. Tylko w ciągu ostatnich dziesięciu lat Moskiewski Cyrk na Lodzie odbył trasy po ponad 30 krajach i pozostaje jednym z liderów światowego cyrku na lodzie.

Cyrkowy pokaz na lodzie skierowany jest od całych rodzin. Widowisko obejmuje szeroki zakres gatunków cyrkowych. Każdy numer programu opowiada odrębną historię. Na lodzie żonglerów zmieniają woltyżerzy, a powietrzni akrobaci wymieniają się z ekwilibrystami. Programowi towarzyszą multimedialne skecze klaunów. Widzowie w każdym wieku znajdą tu coś dla siebie. Ta niezrównana rewia na lodzie zachwyca i fascynuje.

„Do naszych spektakli angażujemy najlepszych reżyserów cyrkowych i teatralnych. Nasze pokazy wyróżnia barwny i szeroki repertuar. Tylko u nas powietrzni gimnastycy, żonglerzy, klauni i akrobaci wykonują na łyżwach cały występ. Obecnie zespół Moskiewskiego Cyrku na Lodzie składa się z artystów o kilkupokoleniowej tradycji, absolwentów szkół cyrkowych, a także z mistrzów jazdy figurowej na lodzie i mistrzów olimpijskich, potrafiących zademonstrować istne cuda sztuki cyrkowej na lodzie. Doświadczenie i sprzęt pozwalają nam pracować w wielu różnych przestrzeniach scenicznych i odgrywać nasz cyrkowy spektakl zarówno na lodzie naturalnym, jak i sztucznym. Nie tylko wozimy ze sobą ponad 150 kostiumów, ale także dbamy o to, aby każdy szczegół był odpowiednio artystycznie ujęty. Jesteśmy kontynuatorami tradycji pierwszego na świecie cyrku na lodzie i ciężko pracujemy, by nieustannie zachwycać naszych widzów na całym świecie”
Moskiewski Cyrk na Lodzie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Polecam ten cyrk.Profesjonalni artyści-wspaniały występ.
widowisko bardzo fajne, ciekawe,stroje piękne, kolorowe, fajna ,,współpraca" z widownią - polecam
Spektakl bardzo widowiskowy, warty zobaczenia, jednak cena biletów zbyt wygórowana, o czym świadczy ilość pustych miejsc.
Świetne widowisko. Wspaniale stroje, piękna muzyka, a przede wszystkim interesującą historia.

PROMOCJA DNIA

-25%

Bielsko-Biała
05.03.2020 19:00

bilety od 65,00 zł

KUP BILET

Polecane

Zabrze inne wydarzenia