spektakl
Musical Grease

spektakl

Musical Grease

Musical Grease - Bilety na spektakl teatralny

Musical Grease - Krosno Regionalne Centrum Kultur Pogranicza | Kupuj Bilety Online

GREASE ?
TO ROZTAŃCZONE LATA 50-TE ! ! !
SKÓRA, FURA I ROCK AND ROLL ! ! !

Amerykańska szkoła średnia, przystojni, zbuntowani młodzieńcy w czarnych skórzanych kurtkach - niepokorni, typowi młodzi gniewni. Szybkie samochody, cheerleaderki w różowych strojach i wszechobecna brylantyna ! Pierwsze miłosne problemy, zwariowane potańcówki, prawdziwe przyjaźnie.
Fantastyczna choreografia i chwytliwe, przebojowe piosenki m.in. "You Are The One That I Want", "Summer Nights" i wiele innych. Kultowy musical, który przenosi widzów w szalone lata 50 - te ! "Grease" to także wielki przebój filmowy z 1978 roku, z niezapomnianymi rolami Johna Travolty i Olivii Newton - John.
To jeden z najbardziej kultowych filmów muzycznych w historii, nominowany do wielu prestiżowych nagród (w tym m.in. do Oscara i Złotego Globu).
Na scenie zobaczymy m.in.: oryginalną, dwupiętrową scenografię, fantastyczne stroje, wspaniałą grę świateł. Na dodatek usłyszymy wszystkie znane i lubiane z filmowej wersji musicalu piosenki w polskich wersjach językowych, zaśpiewane przez doskonałych wokalistów, którzy którzy wcielą się w te kultowe postacie. Wszystko okraszone będzie stylową choreografią i doskonałą grą aktorską.
Szykujemy także wiele niespodzianek, m.in na scenie pojawi się... samochód !
Reżyseria: Kacper Wojcieszek, Marcin Borchardt
Choreografia: Kacper Wojcieszek, Jacek Stróż
Scenografia: Beata Jasionek, Maciej Rutkowski
Światła: Alicja Brożyna
Nagłośnienie: Paweł Skoczyk
Występują: Cruise von Bardeleben, Bartosz Czaja, Magdalena Łoś, Sylwia Piotrowska, Magda Kacperek, Katarzyna Pietrzyk, Paula Kocięcka, Paulina Barów, Paweł Barów, Jacek Stróż, Dawid Tokarczyk, Marcin Borchardt, Kacper Wojcieszek i inni

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Krosno

Recenzje

Przyjemnie spędzony wieczór, dziękujemy. Klimat Geace oddany w pełni.
Niestety słabo. Wykonanie spektaklu amatorskie, brak synchronizacji w tańcu, słabe dialog. Cena nieadekwatna do jakości musicalu :( Wielka szkoda, bo w Teatrze Muzycznym w Gdyni było to Wielkie Show z owacją na stojąco.
Spektakl sam w sobie jest super! :-) Jednak opis przed spektaklem że będzie samochód zrobiło na nas wrażenie ale na scenie jednak ten samochód to śmiech. Blachy i nic więcej. Spektakl jednak zrobił duże wrażenie
Niestety rozczarowanie. Uwielbiam Grease i czekałam na to wystąpienie, ale niestety zapewniono mi tutaj słabe dialogi, amatorski taniec i problemy z nagłośnieniem. Cena nieadekwatna do jakości musicalu. :(
Ogromne rozczarowanie. Słabe nagłośnienie dialogów, dialogi mierne, wokale bardzo ładne. Poziom przedstawienia szkolnego, niestety. Nie byłoby rozczarowania, gdyby kosztowało to 35 zł a nie 100!
Niestety za mała scena do takiego musicalu.
Świetna gra aktorska i doskonała zabawa w sobotni wieczór POLECAM
Podobało mi się
Wystep udany atmosfera fantastyczna
Z całym szacunkiem dla artystów, był to amatorski spektakl w cenie 100 zł za bilet. Nawet fotos reklamujący przedstawienie był ‚pożyczony’ z internetu. Może tyle.
Muzyka grana po polsku nie oddaje tego efektu co w filmie. Drogo jak za taki miuzikal (100). Aktorka grająca Sendy, piękny głos.
justynatygrys 17.11.2019 08:49
Było elegancko i nawet chwilę sobie potańcowałem tzn nie to żebym sam się rwał :-) poprostu zostałem wylosowany :-) a ogólnie dobra robota

PROMOCJA DNIA

-25%

Ostrzeszów
18.01.2020 18:00

bilety od 60,00 zł

KUP BILET

Polecane

Krosno inne wydarzenia