spektakl

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe

spektakl

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe - Bilety na spektakl teatralny

Najpiękniejsze Arcydzieła Baletowe - Toruń Sala Koncertowa CKK Jordanki | Kupuj Bilety Online

NAJPIĘKNIEJSZE ARCYDZIEŁA BALETOWE – w wykonaniu najlepszych tancerzy w Polsce

Artyści Polskiego Baletu Narodowego w arcydziełach wszech czasów. Najwybitniejsi tancerze baletowi w Polsce zatańczą wariacje solowe oraz zmysłowe duety z „Jeziora łabędziego”, „Śpiącej królewny”, „Dziadka do orzechów”, „Don Kichota”, „Giselle”, „Korsarza”, „Szeherezady” i innych.
Zapraszamy Państwa na pełną emocji podróż do roztańczonego i magicznego świata baśni i tańca. Ta niezwykła gala baletowa to ponaddwugodzinny spektakl prezentujący najsławniejsze arcydzieła w wykonaniu tancerzy Polskiego Baletu Narodowego, na czele z solistami o międzynarodowej sławie. Wśród nich m.in. Vladimir Yaroshenko, rosyjsko-polski tancerz baletowy typu danseur noble (tancerz szlachetny), od września 2007 związany na stałe z Polską i Teatrem Wielkim – Operą Narodową, w której występuje w roli pierwszego tancerza.
Bogaty program, piękne aranżacje taneczne na najwyższym artystycznym poziomie oraz muzyka wielkich kompozytorów sprawią, że wieczór będzie niezapomnianą ucztą nie tylko dla koneserów baletu.

Obsada:
Vladimir Yaroshenko, Yuka Ebihara, Patryk Walczak, Irina Wasilewska, Anna Kipshidze, Gregor Giselbrecht, Olga Yaroshenko, Vadzim Kezik, Jaeeun Jung, Aoi Choji, Svetlana Ovsyankina, Lubow Chmielewska, Natalia Kamińska, Nika Afonina.

Choreografia: Marius Petipa, Michaił Fokin, Jean Coralli, Jules Perrot, Lew Iwanow, Lorenzo Alberti, Eduard Bablidze, Antonio Lanzo.
Opracowanie choreograficzne: Lorenzo Alberti
Opracowanie scenograficzne: Tomasz Fabiański
Opracowanie światła i dźwięku: Eligiusz Baranowski
Reżyseria: Jarosław Sidorkiewicz
Produkcja: Jarosław Sidorkiewicz oraz Adria Art
Czas trwania gali: 2,5 godziny z 1 przerwą

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Toruń inne wydarzenia

Recenzje

Fantastystyczne doświadczenie! Przepiękne wykonanie poszczególnych utworów. Bardzo fajna forma prowadzenia gali, a wykonanie utworów mi.in. Chopina na żywo to już kropka nad "i".
cudne widowisko, ponad 2,5 godziny minęły jak 10 minut
Jestem nieco zawiedziona, za ceną 150 złotych powinny być bardziej dobrane występy par, by było większe urozmaicenie figur baletowych, więcej temperamentu i szkoda, że nie było scen z większą ilością tancerzy. A taniec z szablami Chaczaturiana był wręcz śmieszny, tancerka z szablami chyba się ich bardzo bała i to był bardzo nieudany występ.
Iwona 08.01.2020 16:40
Przepiękny występ
Przyzwoity spektakl. Żenujący Prowadzący
Piękne przedstawienie 😍
Madzialena 06.01.2020 14:34
Przepiękne widowisko! CONGRATULATIONS! Czekamy na kolejne zaproszenia😁👍
Ilona i Mirosław 06.01.2020 10:03
Wiązanka bardzo atrakcyjnych choreografii baletowych. Chyba najpiękniejsze to fragmenty z "Jeziora łabędziego", "Dziadka do orzechów" i nokturnów Chopina. Bardzo dobry wstęp dla początkujących miłośników baletu.
benio 06.01.2020 09:09

Polecane