spektakl

Narodowa Perła Gruzji

spektakl

Narodowa Perła Gruzji

Narodowa Perła Gruzji - Bilety na spektakl teatralny

Narodowa Perła Gruzji - Białystok Opera i Filharmonia Podlaska - ul. Odeska | Kupuj Bilety Online

Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino.
Ostry, dobrze przyprawiony szaszłyk z mięsa i warzyw – to taniec wojenny Chorumi, na który składają się kolejne fazy walki (zwiad, nadejście wroga, bitwa, świętowanie zwycięstwa). Kobiecą grację i zwinność, przypominającą krystalicznie czystą wodę z górskich potoków, będzie można podziwiać w tańcu Narnari. Pojawią się i owoce, noszone na głowach przez ulicznych sprzedawców w tańcu miejskim Kintauri, wprost z ulic starego Tbilisi. Wyrafinowane gusta pań zaspokoi słodycz tańca Osuri, w którym mężczyźni tańczą na palcach przed kobietami… Nie zabraknie też popisowego dania, a więc tańca z… nie, nie z szablami, z mieczami! Ów taniec, jeden z najbardziej archaicznych, o nazwie Parikaoba to choreograficzne przedstawienie szermierczych pojedynków, tak zaciętych, że z mieczy i tarcz dosłownie sypia się skry.
To wszystko, a nawet więcej, pragną ofiarować publiczności w postaci muzyki, tańca i śpiewu artyści Narodowej Perły Gruzji podczas dwugodzinnego spotkania z egzotyczną i fascynującą kultura Kaukazu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Białystok

Brak wydarzeń w: Białystok

Recenzje

Super widowisko, świetnie się bawiłem. Taniec i śpiew przepiękny. Polecam.
Występ bardzo mi się podobał, byłam po prostu zachwycona umiejętnościami tancerzy i piękną muzyką, śpiewem. Szkoda tylko że z 11 rzędu nie mogłam zobaczyć nóg tancerzy. Wyszłam z rzędu i stanęłam z boku. Ta hala nie nadaje się do tego typu występów.
Piękne widowisko. Wspaniali artyści.
wspaniały występ, gorąco polecam.
Fenomenalny występ. Zespół zarówno taneczny jak i muzyczny przenosi nas widzów do Gruzji. Wspaniała choreografia, oprawa muzyczna, tancerze. To była uczta dla duszy i oczu. Wszystkim, którzy się wahają POLECAM w 100%.
Świetne przedstawienie. Sala szalała
Świetne przedstawienie. Sala szalała
Było fantastycznie. Czuję nawet mały niedosyt, szczególnie tańców mężczyzn. Byli naprawdę mega. Warto iść
Wspaniały występ. Podziwiam artystów za ich niesamowitą energię, elegancję ruchów, piękne kostiumy i głosy. Warto było uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu.
Cudowne.te tańce i charyzma artystów nieporównywalna z naszymi tancerzami.
Piękne stroje, piękna młodzież, piękne tańce :)
Świetny spektakl, z, orkiestra wspaniałe pieśni w ty również słynny utwór Suliko, muzycy używali oryginalnych tradycyjnych instrumentów. .Zespół zaprezentował piękne tańce gruzińskie Szczególnie piękny był taniec z szablą i tarczą, taniec wojenny oraz gruziński zbójnicki. Ogólnie warto było pójść.
Przepiękna podróż w kaukaski cb klimat
Super występ, świetne tempo , mnóstwo energii , a przy tym elegancji. Prowadzący spoko. Postanowiliśmy z rodziną : następne wakacje GRUZJA !!!
Wspaniały występ! Talent, pasja, emocje. Piękne widowisko!
Genialny koncert. Artyści najwyższej klasy.
piękne widowisko,jestem pod wrażeniem wczorajszego występu i pięknego wręcz akrobatycznego występu tancerzy.
Wspaniały występ, dostarczył niesamowitych wrażeń. Zespół zaprezentował się w pełni profesjonalnie, zarówno jeśli chodzi o tancerzy, jak i muzyków. Muzyka gruzińska bardzo energetyczna, tańce żywiołowe i piękne stroje dopełniające całość. Świetny prowadzący, który wprowadzał w klimat prezentowanego kraju. To wszystko przypomniało mi piękno tego kraju i jego ludzi.
Nieprawdopodobny spektakl taneczno - muzyczny. Mistrzostwo do potęgi n-tej. Dynamika, synchronizacja, umiejętności akrobatyczno - baletowe. Wiele spektakli widziałem, w tym mistrzowskie tańce irlandzkie. Jednak występ "Narodowej Perły Gruzji" bije wszystko.
Szok Pozytywny! Mistrzostwo ruchu, rytmu, płynności i miękkości kobiecej, sprawności męskiej i wilczej radości istnienia. No i zespół muzyczny o ludowej i po-celtyckiej wrażliwości, a także współgraniu dawnych instrumentów w oparciu o radość wspólnego tworzenia Waszego Świata. Uczmy się tego my - ta wielka Europa. Gratulacje i proszę o jeszcze!
Przedstawienie było bardzo piękne. Polecam. Jedyny mankament to słabe oświetlenie sceny tanecznej i tancerzy.
Bardzo energetyczny występ. Było cudownie.
Genialny koncert. Artyści najwyższej klasy. Wspaniały wieczór Polecam nie będziecie żałować.
Oni są świetni! Nogi i ręce same się ruszają w rytm muzyki. Niesamowity pokaz sztuki tanecznej z energiczną muzyką. Polecam!
Występ zespołu z Gruzji bardzo mi się podobał.Profesjonalny zespół,bardzo dynamiczny,super zgrany do tego piękne stroje,i muzyka zupelnie inna niż nasza.Występ zespołu przbliżył mi kulturę Gruzji.
Cudowny żywiołowy występ
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Białystok inne wydarzenia