spektakl
Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

spektakl

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie - Bilety na spektakl teatralny

Narodowy Balet Kijowski - Jezioro Łabędzie - Lubin Nowa Hala Widowiskowo Sportowa RCS | Kupuj Bilety Online

Romantyczny książę Zygfryd w przeddzień zaręczyn poluje nocą nad jeziorem. Oglądamy go tam w słynnej scenie baletowej białych łabędzi, która jest prawdziwym arcydziełem choreografii XIX wieku. Kiedy Zygfryd zbliża się do najpiękniejszego łabędzia, ten okazuje się zaklętą księżniczką Odettą. Oczarowany książę wyznaje jej miłość, która może wyzwolić dziewczynę z mocy złego czarnoksiężnika Rotbarta. Jednak matka Zygfryda zaprosiła już do zamku panny z obcych krajów, by syn wybrał sobie wreszcie narzeczoną. Na balu pojawia się także Rotbart z córką Odylią, bliźniaczo podobną do Odetty. Książę ulega, niestety, podstępowi czarnoksiężnika, zdradza Odettę i składa przysięgę miłosną Odylii. Zło triumfuje, ale spektakl pozostawia nas pod urokiem romantycznej baśni i ujmującego piękna muzyki Piotra Czajkowskiego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Lubin

Recenzje

Wspaniałe widowisko.Czułam się jak w bajce.Dziękuję za dostarczenie tylu emocji
Występ cudowny, niezwykłe doświadczenie i pięknie oddana historia miłosna. Polecam każdemu.
Pięknie.
marcelka 03.03.2019 11:03
Bardzo piękny występ! Polecam każdemu.
Wiktoria 05.02.2019 16:26
Bardzo mi się podobał występ baletu. Polecam znajomym kolejny występ.
TNA/2512019 28.01.2019 20:08
Jak na prowincjonalny występ zespołu to bardzo dobry. Sceneria mało teatralna , ale była to hala sportowa. Muzyka ( odtwarzana ) świetna ale nagłośnienie nie do końca. Mało ludzi ale to chyba wina prawie zupełnego braku reklamy. .
Wspaniały występ. Szkoda tylko, że była to hala gimnastyczna a nie sala operowa. Jednak innej możliwości nie było. Prosimy o więcej.
StarszyPan 28.01.2019 10:35
Piekny wystep. Warto bylo obejrzec i na pewno warty polecenia.
Byłam zachwycona od pierwszej sekundy. Przepiękne stroje i mega talent artystów, zapierały dech w piersiach. Oby więcej takich występów
Piękny występ.
Grażyna 27.01.2019 12:17
Cały balet bardzo mi się podobał, większość zagrana równo, historia oddana prawidłowo. Na szczególne uznanie zasłużyli soliści, którzy tańczyli naprawdę pięknie! Scena była zbyt mała i dlatego część kroków nie była tak zamszysta. Błędy organizacyjne (szatnia, libretto) nie wymagają komentarza. Całość oceniam jednak na 5, ponieważ najważniejszy jest taniec!
Występ bardzo ładny. Niestety, w Gnieźnie w hali sportowej - dla publiczności siedzącej na jej środku, kiedy inne osoby skutecznie przesłaniały scenę, występ można było oglądać tylko z telebimów. To wielka strata estetyczna!
Fantastyczny występ, niezapomniane wrażenia, polecam
Świetne przedstawienie😊
Moje pierwsze spotkanie z baletem, napewno nie ostatnie. Bardzo mi się podobało.
Przepiękne widowisko, warte zobaczenia, nie raz, nie dwa.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu bycia w Teatrze Polskim na spektaklu. A sam występ bardzo nas urzekł. Sceny zbiorowe swietne, solowe to mistrzostwo samo w sobie. Piękna chwila i uczta dla oczu...
Przepiękne wydarzenie

PROMOCJA DNIA

-25%

Gdynia
26.10.2019 17:00

bilety od 45,00 zł

KUP BILET

Polecane

Lubin inne wydarzenia