spektakl
Nasze Żony

spektakl

Nasze Żony

Nasze Żony - Bilety na spektakl teatralny

Nasze Żony - Katowice Pałac Młodzieży | Kupuj Bilety Online

Zaskakujący, pełen zwrotów akcji komediodramat, obmyślony na trzech wirtuozów aktorstwa - Wojciecha Pszoniaka, Jerzego Radziwiłowicza/ Piotra Polka i Wojciecha Malajkata. Jest to opowieść o próbie, przed jaką staje wieloletnia przyjaźń trzech mężczyzn. Na rozważaniach o trudnych wyborach między moralnością a lojalnością się nie skończy.

"Nasze żony" to sztuka, w której aktor jest na pierwszym planie, jest podmiotem, a nie - jak to się dziś często zdarza - przedmiotem. Lubię taki teatr. Taki teatr jest mi bliski. Interesują mnie ludzkie losy, zmaganie się człowieka z życiem. Nie chcę, by coś przeszkadzało mi w zbliżeniu się do człowieka, w jego zrozumieniu. Wybrałem tę sztukę również dlatego, żeby spotkać się na scenie z moimi wspaniałymi Kolegami - Wojtkiem Malajkatem i Jurkiem Radziwiłowiczem - Wojciech Pszoniak.

Obsada:
Wojciech Pszoniak
Jerzy Radziwiłowicz / Piotr Polk (wymiennie)
Wojciech Malajkat

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

23.11.2019, 19:00 Pałac Młodzieży
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Katowice

Recenzje

Świetna sztuka z genialną obsadą. Aż dziw bierze, że aktorzy takiego kalibru chcieli przyjechać do Siedlec. Siedlec, w których ich mieszkańcy przyzwyczajeni są do komedii i nie są w stanie docenić dobrej sztuki, jaką niewątpliwie są Nasze Żony. Świadczy o tym fakt, że NIKT nie wstał po spektaklu, że durnej babie zadzwonił telefon, aż Malajkat się spojrzał i negatywne komentarze po spektaklu. No cóż, dla mnie spektakl był doskonały, a to że zobaczyłem 3. wielkich aktorów na scenie, w tym mojego ulubionego (Radziwiłowicz) było wielkim przeżyciem. Więcej takich spektakli poproszę. Mniej komedii, więcej dramatów! 🎭
Spektakl rewelacyjny pod każdym względem. Gra aktorska na najwyższym poziome. J. Radziwiłłowicz zachwyca tym, co robi na scenie po żywiołowym wybuchu w rozmowie z W. Malajkatem. Jego mimika, gesty, mowa ciała oddają więcej niż przed chwilą wypowiedziane słowa i ukazują dramatyzm postaci, a zarazem wprowadzają element komiczny. W. Pszoniak jest na scenie krótko, ale jakże sugestywnie. Każdy z aktorów to perełka aktorska. Tematyka utworu też do zastanowienia, refleksji i to na wiele tematów dotyczących każdego z nas: gdzie są i czy w ogóle są granice przyjaźni, jak sobie radzić w relacjach z innymi, a zwłaszcza w relacjach damsko-męskich , w szczególności zaś małżeńskich. Dzięki aktorom nie jest zbyt poważnie, ale nie popadają w śmieszność. Wieczór udany, polecam sztukę miłośnikom teatru, a ci, którzy bywają w nim rzadko, też nie będą żałować.
Teresa 21.01.2019 22:00
Sztuka mierna.Starzy aktorzy uprawiają chałturę. Udźwiękowienie spektaklu fatalne.
Dosc ciekawy spektakl o "męskiej" przyjazni. Wymaga koncentracji i daje do myslenia. Aktorsko bezbledny. Polecam
Rewelacja. Gorąco polecam
Bardzo dobra gra aktorska
Jestem oczarowana występem. Mój szczególny zachwyt kieruję do Pana Jerzego. Wspaniała rola! Bawiłam się świetnie. Cóż dodać, życzę sobie jeszcze wielu takich spotkań w teatrze, a Panom aktorom wielu sukcesów scenicznych, wymarzonych ról, zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.
Wyrafinowana gra aktorska. Inteligentny dowcip. Konieczne jest, moim zdaniem, przy tak dużej sali, lepsze nagłośnienie :(

Polecane

Katowice inne wydarzenia