spektakl
Nerwica natręctw - komedia francuska w doskonałej obsadzie

spektakl

Nerwica natręctw - komedia francuska w doskonałej obsadzie

Nerwica natręctw - komedia francuska w doskonałej obsadzie - Bilety na spektakl teatralny

Nerwica natręctw - komedia francuska w doskonałej obsadzie - Gorzów Wielkopolski Scena Letnia Teatru im. J. Osterwy | Bilety na spektakl teatralny

Nie od dziś wiadomo, że jeśli szukamy dużej dawki dobrego humoru i przepisu na doskonałą rozrywkę, warto sięgnąć po komedię francuską. „Nerwica natręctw” - sztuka autorstwa Laurenta Baffie w reżyserii Artura Barcisia to lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach.

Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie. Tym bardziej, jeśli są to osoby cierpiące na takie fobie jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Touretta), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii, czy tytułowa nerwica natręctw. A gdy z powodu niekończącej się absencji lekarza pacjenci zaczynają się leczyć sami, zapowiada się prawdziwa jazda... Będzie zabawnie!

Autor: Laurent Baffie
Reżyseria: Artur Barciś
Obsada
- Karolina Sawka
- Jowita Budnik
- Katarzyna Herman
- Rafał Królikowski
- Artur Barciś / Andrzej Zieliński
- Zdzisław Wardejn

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Bardzo zabawna historia, dobrze zagrana. Polecam. Mogłaby tylko trwać nieco dłużej :)
Wspaniała komedia. Dobra obsada.Uśmiałam się do łez. Polecam. Ciut za krótka, ale wszystko co dobre szybko się kończy...……..!
Wspaniała gra aktorów. Nie ma nic lepszego dla nas artystów jak bawic się świetnie tym co robimy. Reżyseria,scenografia, kostiumy właściwie dobrane. A jeśli ktoś wulgaryzmy słyszał w sposób wulgarny to znaczy że nie powinien męczyć się z wysoką kulturą. W tym spektaklu wulgaryzmy były wyrazem artystycznym.
Świetna obsada, sztuka bardzo dobra, mnóstwo śmiechu ;)
Świetna sztuka😃
Świetny występ !!!
Bardzo zabawna komedia. Lekka, przyjemna i pełna ciekawych żartów.
Jedna z najbardziej zabawnych komedii na jakich byłam. Śmiech od samego początku. Niesamowita dawka humoru. Gra aktorska wspaniała. Polecam każdemu kto chce się rozerwać i pośmiać oraz zapomnieć o codzienności.
Wyśmienicie się bawiliśmy, aktorzy zagrali brawurowo i zagwarantowali nam wspaniałą zabawę ! Polecamy !!
Dobra sztuka, doskonała obsada i denerwowała mnie stereotypowe pokazanie i ośmieszanie katolicyzmu
Bardzo zabawna sztuka. Przyjemnie spedzony czas. Polecam.
Bardzo nam się podobało! Klasa sama w sobie i zakończenie wisienka na torcie!
Świetny spektakl, bardzo zabawny. Cudowna gra aktorska. Polecam! :)
Świetna komedia, polecam
Bardzo dobre przedstawienie gwarantujące świetną zabawę i dużo śmiechu.
Bardzo przyjemna, lekka. Miło spędzony czas i dobra zabawa z humorem. Osoby spostrzegawcze mogą dojrzeć kilka dodatkowych smaczków. Polecam.
Spektakl przyzwoity. Trochę krótki (trwa godzinę plus przerwa) i przewidywany. Za taką cenę spodziewałam się czegoś więcej, ale źle nie było ;)
fantastyczna sztuka, świetna obsada i gra aktorska dobrze się bawiłam, jak najbardziej polecam
Fantastycznie się ubawiłam :)
zabawny, bardzo przyjemny występ świetnych aktorów. Myślę, że i oni się świetnie bawili
2 godziny śmiechu ; )
rewelacja, bawi od początku do końca
super spektakl polecam !
Poszliśmy z żoną i bawiliśmy się świetnie. Polecam
Swietna komedia ,prawdziwie lekki francuski dowcip. Doskonale przetlumaczony tekst nawiazujący do realiów polskich co czyni treść jeszcze bardziej zabawną. Doskonała gra aktorów. Dziekuje za tak mile spedzony wieczor.
Świetny spektakl, popłakałam się ze śmiechu!
Świetny spektakl, miejsca w pierwszym rzędzie, w tym teatrze robią wrażenie! Humor, relaks, znakomita gra aktorska, wszystko jak należy. Zdzisław Wardejn.. wielkie brawa!❤
Super sztuka, śmiechu co nie miara! Polecam!
To była wspaniała uczta; dla oczu, dla intelektu, gra aktorska na wysokim poziomie. Humor i satyra, dowcip i nieco suspensu z małym zaskoczeniem pod koniec, aczkolwiek dla bardziej wnikliwych - przewidywalny. Warto było zobaczyć ten spektakl.
WIĘCEJ
ZWIŃ