spektakl

Nerwica natręctw

spektakl

Nerwica natręctw

Nerwica natręctw - Bilety na spektakl teatralny

Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach w reżyserii Artura Barcisia. „Nerwica natręctw” to spektakl o tym, co może się wydarzyć, kiedy pacjenci gabinetu psychiatrycznego zaczną leczyć się nawzajem.

W poczekalni u genialnego psychiatry zawsze jest ciekawie. Jego pacjenci to osoby zmagające się z takimi problemami jak: niekontrolowane przeklinanie (choroba Tourette’a), przeliczanie wszystkiego (arytmomania), strach przed bakteriami (nozofobia), powtarzanie każdego zdania (palilalia), niemożność stanięcia na linii czy tytułowa nerwica natręctw. Już na co dzień bywa bardzo zabawnie.

A co może się wydarzyć, kiedy z powodu absencji lekarza pacjenci zaczynają leczyć się sami? Odpowiedź poznają Państwo w trakcie tego komicznego spektaklu!

Obsada:
Karolina Sawka
Jowita Budnik
Katarzyna Herman/Katarzyna Ankudowicz/Małgorzata Rudzka
Artur Barciś/Andrzej Zieliński
Zdzisław Wardejn
Rafał Królikowski/Kamil Kula

Spektakl od 18. roku życia

Czas trwania: 105 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Nerwica natręctw

rewelacyjne, bardzo dobrze oceniam grę aktorów !!!
Świetna komedia, znakomita obsada. BRAWO Wonorowicz.
Świetna sztuka, rewelacyjna gra aktorów, to był bardzo udany wieczór. Wspaniała rozrywka, polecam!
Bardzo podobało mi się przedstawienie.
Świetny spektakl, cała moja rodzina płakała że śmiechu. Aktorom dziękuję za cudowna pracę a potencjalnym widzom polecam na odprężenie i zapomnienie o trudach dnia codziennego:)
Przekleństwa jako kanwa dowcipu teatralnego to jednak trochę słabo. Świetna gra Artura Barcisia i Jowity Budnik.
Wspaniały wieczór pełen śmiechu! Jest to kolejna komedia reżyserowana przez pana Barcisia, która autentycznie bawi i cieszy! Pierwszorzędna rola pana Wardejna dodaje smaczku... serdecznie polecam!
świetna sztuka, chyba najlepsza komedia jaką dotychczas miałam przyjemność obejrzeć.
Paola WD 19.01.2022 08:36
Wspaniały spektakl, dawno się tak dobrze nie bawiłam. Aktorzy grali rewelacyjnie, zresztą po takich gwiazdach sceny nie spodziewałam się niczego innego. Jestem zadowolona w 101% , że zdecydowałam się pójść na tę sztukę. Jeszcze raz wielkie dzięki i ukłon w stonę artystów.
Spektakl świetny, oczywiście dla ludzi posiadających odpowiedni dystans do siebie, a nie jadących na dupościsku. Kunszt aktorski Pana Wardejna wart każdej ceny, ale także pozostali aktorzy przyciągali swoimi kreacjami. Jeżeli ktoś oczekiwał "wysokiej" sztuki, mógł wybrać się na "Fausta", gdzie myślę każdy z obecnych tutaj aktorów też by sobie świetnie poradził. I dziwią mnie niektóre opinie, wszak to komedia, zatem celem jej jest bawić, a nie filozofować, chociaż akurat inteligentny człowiek właśnie w tej zabawie smaczne filozofowanie odnaleźć też potrafi. Wulgaryzmy jak najbardziej na miejscu, ku frustracji niektórych zbulwersowanych tu pań hrabianek, albowiem należało się wcześniej z recenzją zapoznać, a może nawet trochę takiej wiedzy ogólnej też nabyć? Gdyż mniemam, iż zespół Tourette’a każdemu znany być powinien, a jak ktoś wybiera się na taki spektakl, to raczej w dystans do świata, siebie i okoliczności zaopatrzony jest :) No chyba, że jak jedna z głównych bohaterek różaniec w domku wyjmie i się pomodli za zuchwalców, którzy to z uśmiechem na ustach wulgaryzmów wysłuchiwali :) Leczmy się zatem, leczmy:) Bo z tak sfrustrowanym społeczeństwem, na spiętej d... jadącym, daleko nie zajedziemy.
Świetna komedia z doborową obsadą. Proszę o więcej takich wieczorów.
Świetna obsada, rewelacyjna komedia, już dawno się tak nie uśmiałam. Polecam
świetni aktorzy, świetny spektakl, suuuper polecam
Ja nie byłam na spektaklu nie dostałam meila proszę o zwrot pieniędzy lub wykorzystanie na inne przedstawienie
Wspaniałą zabawa. Polecam.
Postać pacjenta z Zespołem Touretta jest zbyt skoncentrowana na przeklinaniu i obraźliwych tekstach, co fałszuje obraz chorych, a tj rzadka cecha w zespole Touretta. Szkodzi pacjentom.
Świetne przedstawienie, fajny klimat, dużo śmiechu, świetni aktorzy. Idealna odskocznia od codzienności. A z drugiej strony pobudzająca do przemyśleń. Polecam szczerze.
Bardzo dobra gra aktorów, sztuka pełna poczucia humoru.
Dawno tak się nie śmiałam, bez wątpienia wybrałabym się drugi raz :D
Fantastyczny spektakl z dużą dawką humoru. Świetna obsada. Bardzo gorąco polecam.
Świetny spektakl Cieszę się, że mogłam zobaczyć Pana Zdzisława na żywo.
Polecam
Bardzo dobra zabawa, świetni aktorzy
Bawilismy sie świetnie. Super obsada. Polecamy.
Gorąco polecam. Dawno się tak nie uśmiałam. Andrzej Zieliński rewelacja.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl